reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczyny z trójmiasta mam na wymianę leki po stymulacji:
1. Ovitrelle 4 szt ( data 08.2020)
2. Gonal F 450 jm ( data 10.2020)
3. Gonapeptyl Daily 2 szt. ( data 04.2021)

Wymienię na pampersy (rozmiar 1,2). Co roku szykuje paczkę na święta dla domu dziecka i chętnie zamienię leki za paczkę tak symbolicznie ☺️
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dobrze dziewczynki już się wybeczalam ,realnium wziełam teraz czas na nowy plan. W sobotę ostateczna weryfikacja ale będzie
💩
to wiadomo. Wskazaniem do ivf słabe nasienie. Ja mam hasimoto ale pilnuje. Amh z maja 4.4 . Hormony ok. Z mężem robiliśmy wszystkie podstawowe badania do ivf +kariotypy +pdg wyszły dobrze. Pierwszy transfer beta nawet nie drgneła. Podana blastocysta dobrej klasy 5.1.2 już wychodząca z otoczki. Czekam na wasze rady co mogę sprawdzić przed kolejnym transferem. Jakie badania , jaki specjalista czy coś da się na nfz bo z kasą krucho. Będę wdzięczna za rady
 
Do góry