reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Kochane,mam pewne pytanie.Oďrazu z góry przepraszam za jego zadanie.Podziwiam Was kobietki i trzymam za wszystkie kciuki.I do sedna.Czy jest możliwe z Polsce in vitro-płatne jeśli nie istnieje problem bezpłodności,chodzi o poczęcie bliźniaków?
Musisz sama sprawdzić i spróbować zapytać w wybranej klinice. Mnie osobiście wydaje się że lekarz nie powinien wyrazić zgody. Możesz mieć dzieci to po co narażać się na stymulację i leki?
 
reklama
Mnie zakwalifikowano do ivf a nie mamy z mężem problemu jeśli chodzi o płodność . Zachodziłam w ciąże . Niepłodność to stan kiedy przez długi czas się stara para a dziecka niema a po mnie widać ze przyczyny znalezdz nie można tego stanu . Wykonałam wiele badań , staramy się 4 lata . Do ivf podchodzę w styczniu
 
Ale ona pisze o platnym, prywatnym ivf.
Placisz, nie korzystasz z zadnej refundacji i nie musisz podawac powodu.
Niby dlatego mialaby udowadniac, ze leczy sie rok? Nie ma nigdzie takiego wymogu.
Wg mnie nie powinno byc problemu.
Podchodzic do invitrO nie majac problemu z zajściem w ciąże ????bo ktoś chce mieć bliźniaki ????? Przepraszam , ale dla mnie to trochę przesada ... podobnie jakby ktos podchodził do ivf bo chce mieć tylko dziewczynkę i prosi o pomoc embriologow . A jeśli nie uda się zajść w bliźniacza ciąże tylko pojedyncza ? Aż się boje pomyśleć ... dla mnie sorry, ale stanowcze NIE !
 
Lepiej robić w drugiej połowie cyklu, ale ja akurat robiłam w 4dc i docent powiedział że też będą miarodajne... Nie trzeba być na czczo...
Dzieki dziewczyny za odpowiedz:) :) Ja też dzisiaj mam 4dc. Jak zrobię później to boję się że mogę nie zdążyć z wynikami przed wizytą u P.
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty.

❤❤❤Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś❤❤❤

Ruszamy do boju po nasze szczęścia.
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą :):* Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości!

Shake it up baby, twist and shout :)
Będzie sie działo
💕💕💕💕💕

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz

"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz


2019-11-21 Apola wizyta serduszkowa ❤❤❤
2019-11-21 Witamitawegaminka prenatalne❤❤❤
2019-11-22 nadzieja xxx BETA❤✊
2019-11-25 Justi55 BETA❤✊
2019-11-26 Mitotaj termin porodu
2019-11-26 mary.m decyzja o transferze
2019-11-26 sandra777.12 wizyta przed transferem
2019-11-28 Vinszka termin porodu
2019-11-28 Elizabeth68 USG❤❤❤
2019-12-01 pini88 termin porodu
2019-12-03 Pala termin porodu
2019-12-20 Skarbulenka termin porodu
2020-02-05 Konstancja27 termin porodu
2020-02-10 AleAle27 termin porodu
2020-06-08 Gość gość ANNA termin porodu

Dziewczyny życzymy cudownych wizyt :*
@Apola wizyta serduszkowa ❤❤❤
@Witamitawegaminka prenatalne❤❤❤
 
Podchodzic do invitrO nie majac problemu z zajściem w ciąże ????bo ktoś chce mieć bliźniaki ????? Przepraszam , ale dla mnie to trochę przesada ... podobnie jakby ktos podchodził do ivf bo chce mieć tylko dziewczynkę i prosi o pomoc embriologow . A jeśli nie uda się zajść w bliźniacza ciąże tylko pojedyncza ? Aż się boje pomyśleć ... dla mnie sorry, ale stanowcze NIE !
Dla mnie też to jest nieetyczne, plus niestety może się wydawać ludziom że to pójście do kliniki i wyjście z bliźniakami.
Lepiej przemyślec takie pomysły, bo mimo wszystko ciąża bliźniacza to nie jest ciąża fizjologiczna i nikt nie zagwarantuje, że akurat ta kobieta donosi. Ja w swojej pracy widzę powikłania wczesniaczcq, krwawienia dokomorowe, dysplazje oskrzelowa plucne i itd Więc myślę że żaden lekarz nie powinien wyrazić zgody na ivf bez niepłodności by być w ciąży bliźniaczej, to nieetyczne.
Sory ulalo mi się.
 
reklama
Podchodzic do invitrO nie majac problemu z zajściem w ciąże ????bo ktoś chce mieć bliźniaki ????? Przepraszam , ale dla mnie to trochę przesada ... podobnie jakby ktos podchodził do ivf bo chce mieć tylko dziewczynkę i prosi o pomoc embriologow . A jeśli nie uda się zajść w bliźniacza ciąże tylko pojedyncza ? Aż się boje pomyśleć ... dla mnie sorry, ale stanowcze NIE !
Ale nie o tym rozmawiamy. To czy to dobry pomysl czy zly to osobna kwestia i decyzja tylko i wylacznie autorki posta. Nie oceniajmy, bo to nie nasza sprawa. Wg pisiorow to co my robimy tez jest zle i nieakceptowalne, niezaleznie od powodow.
Ona pytala czy to mozliwe i moim zdaniem tak. U mnie na pewno mozna, w Polsce zakladam, ze tez, choc moge sie mylic.
 
Do góry