reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

My napewno musimy dokupić wózek z gongolą albo samą gondolę no i pożyczyć fotelik do samochodu. Jeszce sie nie rozglądalam za niczym czekam na jutrzejsze USG
 
reklama
ja mam taki wózek po Natalce
jednak jak bym miała kupowac wózek po raz drugi juz bym takego nie wybrała
A mnie sie nie przestraszcie bo to pare tygodni po porodzie.
zdjecie024ui1.jpg
[/URL][/img]
 
Co do wózków, to z własnego doświadczenia mogę powiedzeć, że na początek najlepszy będzie albo z gondolą albo wielofunkcyjny, który mi wystarczył na ok półtora roku, niestety później zrobił się za ciężki, i dokupiłam spacerówkę.I spacerówkę mam, będę dokupować wiosną wózek wielofunkcyjny :tak::-D
 
taki mamy lezaczek mi sie przydał choc róznie mówia o do jego przydatnosci
zdjecie001bb6.jpg
[/URL][/img]


i taka mate edukacyjna a reszte przy innej okazji..
zdjecie003fk7.jpg
[/URL][/img]


a ciuszki to wykopie z szafy w 7-m-cu, co do łuzeczka to musze zaczac uczyc Natale do spania na wersalce bo bedzie musiała swoje łuzeczko odstapic....
a chce wczesniej ja nauczyc zeby potem nie odczuła tego ze jej zeczy sie zabiera dla drugiej dzidzi.
 
Takie maty edukacyjne to fajna sprawa, w jakimś 7 miesiącu zaczne się rozgladac za jakąś. Wózek wole z gondolą, ale trzeba patrze jak a spacerówka do tego jest, bo ja mialam przy Matim niby z gondolą i spacerówka, ale spacerówka do niczego się nie nadawała i była wręcz ochydna i kupiłam drugi wózek spacerowy. Potem i tak na parasolke przeszliśmy, ale to dużo później.
Mi to teraz podoba się taki wózek
FIRKON "TWIST" - NOWE (291259421) - Aukcje internetowe Allegro
ale jeszcze tyle czasu jest. Napewno kupie taki wielofunkcyjny.
 
lozeczko turystyczne dla mnie rewelacja
mam i drewniane i turystyczne (ktore dokupilam bo mi bylo potrzebne) i teraz jakbym miala kupowac kupilabym tylko turystyczne bo:
materacyk mozna kupic taki sam jak do drewnianego a turystyczne ma ta super ceche ze ma siatke wiec jak dziecko zaczyna wstawac nie obija sobie glowy o szczebelki :wściekła/y: doprowadzalo mnie to do pasji
jak sie kupuje turystyczne dolaczony jest zwykle przewijak (chociaz ja wcale nie uzywalam ale kolezanki sobie chwala)
i nie zgodze sie ze jest niestabilne... Jas zaczal "rzucac sie" na barierke drewnianego i drewniane sie przewrocilo, turystyczne wytrzymalo

Jaska mata w wieku 7 miesiecy juz nie interesowala, zaczal z niej uciekac bo wszystko inne w domu bylo bardziej interesujace

a wozek mialam 4 kolowy i zmienilam na 3 kolowca i to byl najlepszy wybor jaki moglam zrobic
4 kolowiec mial same piankowe kola idoprowdzaly mnie do obledu
maly podskakiwal na wszystkich nierownosciach az mu glowa odskakiwala do tego stukot piankowych kolo na naszych chodnikach byl dla mnie nie do zaniesienia
 
Ja mam wozeczek Emmaljunge - czeka spokojnie na czerwiec. Spacerowka jezdzilam do 2 latek Jagody - ale dokupilam tez parasolke - Maclarena. Polecam obie marki - choc do najtanszych nei naleza - ale jak czytalam o tym jak inne mamy sprzedaja i kupuje kolejne wozki i znow sprzedaja....utwierdzam sie w tym ze warto bylo wydac pieniadze i miec z glowy haslo wozek na 3 lata

Niestety cala reszte sprzedalam - oprocz duzego kojca kwadratowego i lozeczka ze szczebelkami - w ktorym spi do teraz Jagodka i pary fajnych zabawek. Wiec zaczynam sie rozgladac za lezaczkiem, fotelikiem samochodowym - bo to pierwsze bedzie mi najpotrzebniejsze.Ale ciesze sie ze tym razem odchodza mi te najpowazniejsze koszty
 
516kPTVDoQL._SS400_.jpg

mam taki bujaczek, jest do 18 kg, ale jak Jasiek zacal raczkowac to probowal sie juz z niego wydostac, teraz kupilabym taki do 9 kg, wynalazek super, dziecku sie tak nie nudzi jak ciagle lezac w lozku

wozek mam quinny buzz musze tylko okupic gondolke...

uwazam jak milkaaa, wozek to powazna sprawa, lepiej troche zainwestowac...
wczesniej mialam bebecar vector
zabronilabym tego sprzedawac :wściekła/y: drogie i do pupy
 
reklama
Hej! Ja zostawiłam sobie prawie wszystko po córci. Dopiero teraz zacznę oddawać, bo dużo miejsca zajmują te wszystkie rzeczy. Jeśli będzie chłopiec to trzeba będzie dokupić prawie wszystkie ubranka, bo w posiadanych przeważają róże. Jedynie kombinezony zimowe kupowaliśmy unisex na wszelki wypadek.
Na zdjęciu pokażę mój ciężki wózek (dobrze, że mieszkamy na parterze). Teraz mamy jeszcze parasolkę, więc z tamtym pożegnamy się po roku użytkowania.
Leżaczek-bujaczek to bomba. Służy do dziś jako fotelik.
 

Załączniki

  • Jagna chrzciny 010.jpg
    Jagna chrzciny 010.jpg
    97,1 KB · Wyświetleń: 154
  • wrzesień 2005 003.jpg
    wrzesień 2005 003.jpg
    83 KB · Wyświetleń: 166
Do góry