reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciuszki, wozeczki i inne cuda dla naszych pociech

Co do maty też nie miałam i także poważnie nad tym myślę, i wydaje mi się że ok 3,4 miesiąc można maluszka już na czymś takim położyć :-).A leżaczek, hmmm, pewnie pomyślę, ale jeszcze dochodzi sprawa finansowa, zobaczymy ;-)
3 miesiace to super wiek na mate, Janek wptrywal sie godzinmi w dyndajace zwierzatka, po czasie zaczal dotykac i bardziej sie interesowac :tak:
 
reklama
mata sie sprawdzila u nas tak srednio...napewno pare setek (chyba 300) zlotych na nia nie warto bylo wydac. Teraz kupie taka niewypasiona...lepiej kupic wiele roznych zabawek niz jedna...np palak...i inne wiszace pierdolki...i stosowac je w roznych miejscach: lozeczko, lezaczek, podloga...moje dziecko bardziej interesowala zmiana otoczenia:-D
 
Ja prawie nic nie mam po Bartku dla maluszka. Większość rzeczy pożyczyłam(w tym oba wózki,łóżeczko,wanienkę itp), ale już nie da rady niczego odzyskać bo dziewczyna spodziewa sie drugiego dziecka (tez w lipcu) więc niech tam ma dla siebie.
Ja mam radochę że znowu będą dzidziusiowe zakupy :))
Najgorszy zgryz jest z wózkiem. Napewno na początek kupię taki z dużą gondolą. Dzidzia wygodnie przejeździ lato, jesień i zimę. Chodzi mi po głowie Deltim Fokus. Na allegro komplet z fotelikem wpinanym w stelaż i spacerówką w bardzo dobrym stanie można kupić za 500zł. Używany oczywiście. Po doświadczeniach wózkowych z moim synkiem napewno zainwestuję w porządną funkcjonalną nową spacerówkę.
Ubranka mnie rozbrajają. Mam szaloną ochotę coś zakupić ale mój mąż mnie ustawicznie powstrzymuje.
Cóż pewnie i tak się skuszę na coś maluśkiego w neutralnych kolorkach póki co :)) Chociaż niewiem czemu mam przekonanie że to będzie Maja :-)
POZDRAWIAM i ...udanych zakupów dziewczyny.
 
Milkaaa- jestem tez na forum blizniakow i tam dopiero jest goracy temat wyboru wuzkow. Bardzo chcialam jeden obok drugiego bo tez slyszalam ze ta bliskosc ich uspokaja i zeby maluchow nie rozdzielac od malego ale jedna mama blizniakow powiedziala ze dzieciaki sie potem bija i jak jedno spi to drugie go budzi a poza tym jest szeroki i nie wjedzie mi przez zadne drzwi bo tu wszystkie bardzo waskie sa. Masakra z tym wuzkiem ale jeszcze troche czasu mam;-)
Mata u mnie sie sprawdzila super Kuba lezal na niej godzine i wiecej a ja w tym czasie moglam spokojnie cos robic;-)
 
co do wozkow blizniaczych to sie nie wypowiem bo nie mam zielonego pojecia hehe

jak sie okarze ze mam dziewczynke to bede mogla odstapic jakies chlpakowej mamusi ciuszkow
mam mnostwo po Janku niezniszczonych
ze planowalismy druga ciaze nic nie wydalam :tak:
chetnie sie podziele :tak:
 
Mamobartka ciekawe czy firma Deltim poprawiła swoje produkty, bo ja miłam ich wózek i pekły sprężyny w nim, ale może poprostu felerny miałam. Potem zamówiłam od nich nowe sprężyny było ok.
Co do wózka bliźnaczego to nie znam się na tym, ale widziałam takie obok siebie, tylko, że dzielone. Na allegro można takie znależść np. :
BABYWELT Twin Buggy jedyne na allegro!!! ZOBACZ!!! (290903641) - Aukcje internetowe Allegro
WÓZEK DLA BLIŹNIĄT MARKI KEES !! WAGA 14,5 KG ! (289588569) - Aukcje internetowe Allegro
WOZEK DLA RODZEŃSTWA BLIŹNIAKÓW GRACO DUO SPORT (292310104) - Aukcje internetowe Allegro
Wózek BLIŹNIACZY ABC DESIGN !!!!!!! (288598841) - Aukcje internetowe Allegro
 
nie wiem, czy pisałyście o tym, ale moim zdaniem ważna sprawa przy wyborze butelek-nie kupię więcej butelki z wąskim wlewem! mam canpol, mają szeroką szyjkę i kiedy trzeba wsypać mleko, nic się nie wysypuje. Kupiłam też antykolkową, nie pamiętam nazwy firmy, ale ma waską szyjkę i wsypywany proszek ląduje na stole (((
 
a wózek mam JANE, jak dla mnie super, ma szeroką spacerówkę, którą się rozkłada na płasko przy maluszku, a kiedy jest starszy siedzisko ma naprawdę dość szerokie
 
wreszcie sie pojawil watek o moim ulubionym temacie :tak::-):-).... uwielbiam zakupy a w szczegolnosci dotyczace dzieciowych spraw... jesli chodzi o wyprawke to moja juz dawno skompletowana wlacznie z wozkami i fotelikiem:zawstydzona/y:... jedyne czego mi brak to lozeczka,dekoracji do pokoju, zabawek i butelek-kupilam kilka ale sie okazalo,ze wedle nowych badan nie sa one wskazane do uzytku bowiem zawieraja bisphenol A ( produkty popularnego Aventu je zawieraja) i teraz poszukuje szklanych,a o nie dosc trudno... tak sie ciesze,ze wreszcie sobie podyskutujemy o przygotowaniach i nie moge sie doczekac jak moja teoria pokryje sie z praktyka jak kruszyna juz sie urodzi :-)...
Renek-ty bedziesz kupowac wozek dla blizniakow czy trojaczkow,bo twoj synek jest jeszcze dosc maly? jesli chodzi o wozki potrojne to mam doswiadczenie z Peg Perego ( koszmar dla pchajacego dzieci,ktore sa powyzej roku,ale ok na idealne powierzchnie)- uzywala go moja przyjaciolka opiekujaca sie trojaczkami (duzo czasu z nia spedzalam wiec mialam okazje i ja) oraz mam je w pracy,zawsze wybieram poczworny innej firmy,bo wygodniej mi sie go pcha niz Pega...moja przyjaciolka tez miala inny wozek (podobny do tego na zalaczonym zdjeciu) jak dzieci mialy juz powyzej roku i z wygladu nie podobal mi sie za nic,ale pchal sie super! jesli chodzi o podwojne to bylam bardzo mile zaskoczona Jeep'em,tez mamy w pracy i na poczatku patrzylam na niego dziwnie,ale jak mialam okazje popchac to na prawde bylam bardzo pozytywnie zaskoczona, ale ten wozek mi sie wydaje lepszy dla dzieci rok po roku niz blizniakow...
 
reklama
ja uzywam tylko butelek tommee tippee moim zdaniem niezastapione
Jas nawet sie nie zrientowal ze nie ssa piersi

ewan ten wozek jest poprostu rewelacyjny!

Ewa jaki masz wozek?
ps to tez moj ulubiony temat i tez mam wszystko hehe
 
Do góry