reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Znasz to? Dzień ledwo się zacznie, a Ty już masz na koncie przebieranie w półśnie, mycie części do laktatora i gorączkowe poszukiwania smoczka pod kanapą. Jeśli w tym chaosie marzysz choć o jednej rzeczy, która ułatwi Wam codzienność – weź udział w konkursie i wygraj urządzenia Baby Brezza, które naprawdę robią różnicę! Biorę udział w konkursie
reklama

Sierpniowe mamy 2020

reklama
Dziewczyny, jakie polecacie witaminy brać w ciąży z dobrym składem i w przestępnej cenie?

Na pewno kwas foliowy i to juz na etapie planowania ciazy, omega 3 i 6, witamina E i C... powiem Ci tak, ja bez bez lekarza sama nie szaleje i nie biore niczego ekstremalnego, bo juz kiedys sobie biedy narobilm. Za wysoki poziom niektorych witamin mozy bardzo zle wplynac na ciaze, wiec trzeba buc ostroznym. Z tego co wiem, to witaminy, ktore maja w nazwie “prenatalne” sa dozsze niz te “zwykle” a dzialaja tak samo. Najlepiej, zeby lekarz prowadzacy przypisal, niekoniecznie ginekolog, ale moze rodzinny?
 
@akile przpraszam, ze po angielsku, ale na szybko mam tylko te liste z aplikacji
 

Załączniki

  • IMG_2870.JPG
    IMG_2870.JPG
    218,2 KB · Wyświetleń: 68
reklama
Wydają się całkiem dobre. Pomyślę o tych [emoji4]

Też je brałam cała wcześniejszą ciążę[emoji846] wszystko okej, synek zdrowiutki [emoji4] tez chyba się na nie zdecyduje [emoji846] ale też te wydają się godne:
IMG_5608.JPG
IMG_5607.JPG
 

Załączniki

  • IMG_5607.JPG
    IMG_5607.JPG
    204,7 KB · Wyświetleń: 63
Do góry