reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Dziewczyny , które suplementujecie DHEA . Czy same od siebie , z poleceń lekarza, czy któraś miała znacząca poprawę w ilości lub jakości komórek po tym ? Zastanawiam się nad tym ze względu na niskie AMH. Poradzicie coś 😘
Ja biorę 2×1 dhea eljot na polecenie lekarza. Czy poprawa nie wiem miałam jeden transfer , ale teraz podchodzę do drugiego i też biorę
 
reklama
Moja św pamięci babunia całe życie powtarzała, że ludzi poznaje się po tym, jak traktują zwierzęta. I powiem Wam, że to mi się już wiele razy sprawdziło :). Nie znam dobrego człowieka, który nie lubi zwierzaków
Ja sie za takiego uwazam. [emoji6]
I niestety spotkalam mase ludzi na swojej drodze, ktorzy wola zwierzeta niz ludzi i coz, nie po drodze mi z takim typem.
 
Dziewczyny u mnie jakaś lipa... Estradiol tylko 184 w 16dc stosowania 2 x 1 estrofem... Sprawdzałam poprzednie wyniki i miałam 1200 dwa razy... Rano nie zaaplikowalam estrofemu może dlatego niski taki wynik?? Nigdy z endo nie miałam problemu a tu taka lipa. :( boję się że odwołał wtorkowy transfer.. Chyba że zwiększy mi kilka krotnie dawkę estrofemu na te 5 dni do transferu??? Co sądzicie?? Jestem trochę podlamana...
A bierzesz dopochwowo ?? Podobno lepiej się wchłania
 
Ja sie za takiego uwazam. [emoji6]
I niestety spotkalam mase ludzi na swojej drodze, ktorzy wola zwierzeta niz ludzi i coz, nie po drodze mi z takim typem.
W żadną stronę nie można przeginać, we wszystkim musi być jakaś równowaga. Nie każdy musi kochać zwierząta, ale trzeba je po prostu szanować i nie można ich świadomie krzywdzić, tak samo jak i ludzi. Wiesz o co mi chodzi, prawda? Często nie potrafię przelać myśli na kompa :p
 
W żadną stronę nie można przeginać, we wszystkim musi być jakaś równowaga. Nie każdy musi kochać zwierząta, ale trzeba je po prostu szanować i nie można ich świadomie krzywdzić, tak samo jak i ludzi. Wiesz o co mi chodzi, prawda? Często nie potrafię przelać myśli na kompa :p
Jasne, ze wiem.
Ja nie lubie, sa mi obojetne, ale krzywdy bym nie zrobila.
Natomiast jak slysze (a zdaza sie), ze ludzie powinni wyginac i zrobic miejsce zwierzetom to polecilabym dobrego psychiatre [emoji38]
 
reklama
Dziewczyny ja to chyba osiwieje do tego porodu (a daleka droga)
Dzisiaj zobaczyłam delikatne plamienie .. mam nadzieję, że to przez mój niski progesteron 😞 brzuch boli mnie jak na okres, ale to chyba normalne ?
Dołożyłam jeszcze jedną luteinę, narazie nic nie ma. Tylko resztki lutinusa są albo różowe albo brązowe. Teraz biorę 360 mg progesteronu
A w którym jesteś TC? Mi lekarz mówił że do 12 TC to normalne, chyba że masz skórcze i mocno krwawisz to wtedy na IP najlepiej podjechać, ja miałam mocne krwawienie w 6 TC ale na szczęście okazało się że wszystko ok.
 
Do góry