reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy ktoś rodził prywatnie w Katowicach w Łubinowa3?

Wiktoria_W

Początkująca w BB
Dołączył(a)
18 Październik 2019
Postów
20
Cześć dziewczyny,
wczoraj się dowiedziałam ze jedyna we Wroclawiu prywatna porodówka ( Medfemina) przestaje robic cesarki :o
Szukam innego szpitala prywatnego. Zostaje chyba Medicover w Warszawie ( ale troche daleko) oraz Łubinowa3 w Katowicach. Niestety opinie o Lublinowej 3 nie są pozytywne, aczkolwiek wszystkie opinie dotyczyły porodu na NFZ . Zastanawiam się jak u nich wyglada poród prywatny. Czy ktoś może skorzystał juz?
 
reklama
Lubinowa jest prywatna ale można rodzic tam na NFZ.Miałam tam rodzic ale jednak chce w Bonifratow. Opinie są różne ale znam osoby co są zadowolone
 
Cześć dziewczyny,
wczoraj się dowiedziałam ze jedyna we Wroclawiu prywatna porodówka ( Medfemina) przestaje robic cesarki :o
Szukam innego szpitala prywatnego. Zostaje chyba Medicover w Warszawie ( ale troche daleko) oraz Łubinowa3 w Katowicach. Niestety opinie o Lublinowej 3 nie są pozytywne, aczkolwiek wszystkie opinie dotyczyły porodu na NFZ . Zastanawiam się jak u nich wyglada poród prywatny. Czy ktoś może skorzystał juz?
Ale dlaczego? Moja przyjaciółka ma w medfemina 1 lutego cesarke....ciekawe dlaczego takie zmiany
 
Ale dlaczego? Moja przyjaciółka ma w medfemina 1 lutego cesarke....ciekawe dlaczego takie zmiany
Jezeli twoja znajoma ma podpisaną umowe - to powini zrobic, Ale jeżeli nie to niech lepiej tam zadzwoni i się upewni. Z tego co wiem w lutym zrobią tylko 2 cesarki osobam które juz maja umowę.... Innych przepraszaja
 
Rozwiązanie
Do góry