reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

kwietniowe mamy 2020

Witajcie kochane mamusie :) przychodzę do was z pytaniem, ponieważ dopiero teraz się tego dopatrzylam a wizytę mam 20.01 to zapytam was może wy mniej więcej będziecie znały odpowiedź.
Wiec tak:
Miesiączkę miałam albo 23.06 albo 24.06, cykle mam równo co 30/31 dni. Stosunek odbył się 10.07 oraz 11.07, a lekarz na prenatalnych(1 trymestru) podał termin wg usg na 28.03 i że ciąża jest 2 dni starsza czy owulka mogła się jakoś przesunąć? Z góry dziękuję wam za odpowiedź bo mój ginekolog do którego chodzę od pocStku podaję termin 31.03 a 01.04 dlatego dziwi mnie te 3-4 dni różnicy
 
reklama
Wiesz że porodów w terminie jest może 15-20 procent więc jest to termin umowny bardzo 😉 om miałam 26 czerwca, owulacja była 10/11.07 (badane testem)
termin wg ostatniej miesiączki 1.04
Ciąża wg usg o tydzień starsza od samego poczatku
Więc wiesz 😉 wg usg zaszłam w ciaze 7 dni po OM ... Tylko test owulacyjny wskazał owulacji dopiero 10 lipca 😂
 
Witajcie kochane mamusie :) przychodzę do was z pytaniem, ponieważ dopiero teraz się tego dopatrzylam a wizytę mam 20.01 to zapytam was może wy mniej więcej będziecie znały odpowiedź.
Wiec tak:
Miesiączkę miałam albo 23.06 albo 24.06, cykle mam równo co 30/31 dni. Stosunek odbył się 10.07 oraz 11.07, a lekarz na prenatalnych(1 trymestru) podał termin wg usg na 28.03 i że ciąża jest 2 dni starsza czy owulka mogła się jakoś przesunąć? Z góry dziękuję wam za odpowiedź bo mój ginekolog do którego chodzę od pocStku podaję termin 31.03 a 01.04 dlatego dziwi mnie te 3-4 dni różnicy

Oczywiscie, ze się mogła przesunąć!
 
Hey dziewczynki ;)
Jestem w ciąży z córeczką.
W 24+2 ważyła 564g czy to nie za mało :/ ?
Miała tak któraś ?
 
Hey dziewczynki ;)
Jestem w ciąży z córeczką.
W 24+2 ważyła 564g czy to nie za mało :/ ?
Miała tak któraś ?

Mieści się w normach, głowa do góry!
IMG_2631.JPG
 
Hey dziewczynki ;)
Jestem w ciąży z córeczką.
W 24+2 ważyła 564g czy to nie za mało :/ ?
Miała tak któraś ?
Moja w 26 (za dwa dni 27) wazy 650 gram - nie mieści się w normie i jest teoretycznie sporo za mała. Ale w poprzedniej ciąży już to przerabiałam - moje dziewczyny widać już tak maja - rosną baardzo nieregularnie. Starsza córka póki co rozwija sie pięknie, ani razu nie chorowała dłużej niż kilka dni, a antybiotyku nie widziała na oczy- 5 lat
 
reklama
Do góry