reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Ktoś kto wymyśliłby test który mówi o ciąży zaraz po owulacji/ o zagnieżdzeniu zaraz po nim dostanie miliony za patent. Wyobrazam sobie też domowe urządzenie krzyczące że jest owu, ciąża i że miesiączka się zbliża 😂🤣😂🤣 science fiction i know!!! Marzenie😍😍😍 te bety, te testy wszystko śni mi się po nocach
 
Ej laski właśnie mi przyszły testy owu, czytam instrukcje i mam pewien zgrzyt. A więc : testy horienmedical duo paskowe. W instrukcji piszą by robić je rano z pierwszego moczu 😳 a wszędzie czytałam że takie testy należy robić wieczorem najlepiej i nie pić, nie sikac przez 3h przed zrobieniem testu. A jeśli już rano to nie robić ich z pierwszego strumienia. I zgłupiałam. Te testy są po prostu inne jakieś czy po prostu do dupy? Robić je tak jak w instrukcji czy tak jak są podane info w sieci? Bo poczułam się lekko zagubiona. Któraś z was miała te testy może?
 
Dziewczyny mam pytanie.
Jestem najprawdopodniej 4 dni po owu i właśnie wywaliło mi zimno na twarzy. [emoji22] No i już mam stres,, ze jeśli jestem w ciazy tk zaszkodzi to maluszkowi. Dodam, ze to bie pierwszy raz kiedy mam opryszczkę [emoji22][emoji22][emoji22]
mialas juz kiedys opryszczke? opryszczka w ciazy jest niebezpieczna ale tylko wtedy gdy dochodzi do zakazenia jej wirusem po raz pierwszy. jesli wywalalo Ci na buzie zimno juz wczesniej to spij spokojnie :)
 
Ostatnia edycja:
Ej laski właśnie mi przyszły testy owu, czytam instrukcje i mam pewien zgrzyt. A więc : testy horienmedical duo paskowe. W instrukcji piszą by robić je rano z pierwszego moczu 😳 a wszędzie czytałam że takie testy należy robić wieczorem najlepiej i nie pić, nie sikac przez 3h przed zrobieniem testu. A jeśli już rano to nie robić ich z pierwszego strumienia. I zgłupiałam. Te testy są po prostu inne jakieś czy po prostu do dupy? Robić je tak jak w instrukcji czy tak jak są podane info w sieci? Bo poczułam się lekko zagubiona. Któraś z was miała te testy może?
Może jednak lepiej pokierować się instrukcją? Skoro tak napisali w ulotce to musi byc w tym trochę prawdy ;) Nie zawsze to co z Internetu to prawda ;)
 
Ej laski właśnie mi przyszły testy owu, czytam instrukcje i mam pewien zgrzyt. A więc : testy horienmedical duo paskowe. W instrukcji piszą by robić je rano z pierwszego moczu 😳 a wszędzie czytałam że takie testy należy robić wieczorem najlepiej i nie pić, nie sikac przez 3h przed zrobieniem testu. A jeśli już rano to nie robić ich z pierwszego strumienia. I zgłupiałam. Te testy są po prostu inne jakieś czy po prostu do dupy? Robić je tak jak w instrukcji czy tak jak są podane info w sieci? Bo poczułam się lekko zagubiona. Któraś z was miała te testy może?
ja korzystalam z wielu rodzajow testow owulacyjnych, paskowych i plytkowych i zawsze w instrukcji bylo napisane aby wykonac test najlepiej z pierwszego porannego moczu. dzieje sie tak dlatego, ze po kilku godzinach spania, gdy nasze cialo jest w odpoczynku i nie spozywamy zadnych plynow, stezenie hormonu lh jest najwieksze. w ciagu dnia ja np wypijam 4litry wiec mocz jest rozrzedzony do takiego stopnia, ze wykonujac test rano mialam piekna kreske rownie ciemna jak testowa a wieczorem byly coraz jasniejsze. podobnie jest z testami ciazowymi wykonywanymi w okresie gdy powinnysmy dostac miesiaczke lub kilka dni przed, zawsze zalecaja z rana, bo stezenie tego hormonu poki nie jest zbyt wysokie, w dzien mimo ze juz nie spadnie, to jednak zostaje rozrzedzone przez plyny, ktore spozywamy.
 
reklama
Do góry