reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Znalazłam zdjecie.
A w której Gamecie sie leczysz przypomnij mi proszę? W ogole dziewczyny, czy któraś z Was miala transfer bez AH i glutka i sie nie udalo A po tych dodatkowych juz tak? Tak jestem ciekawa;) i jak bierzecie rano encorton? Przed czy po śniadaniu? Ja pierwszy raz jak bralam to naczczo, a dziś się zastanawiam co do mnie wczoraj mówił.. uzyl slowa sniadanie ale nie pamiętam czy przed czy po.. A nie mam zapisane na tej karcie od niego.
 
reklama
A w której Gamecie sie leczysz przypomnij mi proszę? W ogole dziewczyny, czy któraś z Was miala transfer bez AH i glutka i sie nie udalo A po tych dodatkowych juz tak? Tak jestem ciekawa;) i jak bierzecie rano encorton? Przed czy po śniadaniu? Ja pierwszy raz jak bralam to naczczo, a dziś się zastanawiam co do mnie wczoraj mówił.. uzyl slowa sniadanie ale nie pamiętam czy przed czy po.. A nie mam zapisane na tej karcie od niego.
No w tej głównej w Rzgowie :)
 
Jakos mi sie przykro zrobiło jak sobie popatrzyłam na ten zarodeczek :( Widocznie to wszystko jeszcze sie w nas głęboko tli[emoji22] I tak chyba bede sobia zadawac pytanie dlaczego do konca zycia. Mysle ze ciaza i zdrowy dzisidzius tylko dalby rade zagłuszyc, zamazac te złe wspomnienia. Czasami sie boje ze nie wystarczajaco sie przyłożyłam do tych transferow zeby sie udaly. I ze to przeze mnie one umarły. Ale pozniej sobie mysle ze skoro sie nie chcialy rozwijac tzn ze byly wadliwe. Tzn ze to nie do konca było nowe zycie ? Takie mnie chwile refleksji naszly. Zaraz mi przejdzie bo nie mam czasu na rozmyslania [emoji1]
Oj kochana.. No jak możesz nawet chwile myslec, ze to przez Ciebie nie został.. Nie można tak. Oni sami czesto nie mają wytłumaczenia dlaczego i po prostu zwalają to na wadliwy zarodek...
Ale ja Ciebie rozumiem. Ja sama grzebalam w kartkach i porównywalam drugi zarodek z pierwszym, czy oby wszystkim nie wklejają tego samego obrazka. Ja nie widzę na usg jak mi podaje, a niektóre z Was tak. A tam jest tak ustawione wszystko , ze nie ma jak. Ale też tak formalnie imię, nazwisko, powaga pełna.
 
Dziewczyny zrobilam jednak dzisiaj bete. Bo ta poniedziałkowa nie dawała mi spokoju i dzisiaj jest 6dpt i jest 27[emoji846] czyli rosnie. Ale u mnie już były bety pozytywne więc nawet nie ma we mnie radości tylko większy strach, czy będą przyrosty...
Trzymajcie kciuki laski [emoji8][emoji8]
Extra!
 
A w której Gamecie sie leczysz przypomnij mi proszę? W ogole dziewczyny, czy któraś z Was miala transfer bez AH i glutka i sie nie udalo A po tych dodatkowych juz tak? Tak jestem ciekawa;) i jak bierzecie rano encorton? Przed czy po śniadaniu? Ja pierwszy raz jak bralam to naczczo, a dziś się zastanawiam co do mnie wczoraj mówił.. uzyl slowa sniadanie ale nie pamiętam czy przed czy po.. A nie mam zapisane na tej karcie od niego.
Mój udany był z AH (invicta też robi AH standardowo do crio) i z embrioglue.
 
reklama
Do góry