reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Ale sie poklocilam z Łukaszem. Jak NIGDY!!! Moja bratowa oswiadczyla publicznie ze jest w ciazy... Ałajjjj to boli... Tescie szaleja z radosci.DOSŁOWNIE. Jak mam sobie dac z tym rade... Nikt poza ŁŁukaszem nawet na mnie nie zwrocil uwagi. Ja chyba oszaleje...
Przytulam [emoji173][emoji173][emoji173] to nie jest łatwe, na pewno. Musisz to sobie w głowie poukładać.. Ja tez musiałam. Nie mogłam pozwolić na to, aby moja siostra przy mnie kontrolowała swoje zachowanie i ukrywała radość z tego stanu.. ona oczywiście byla przy mnie bardzo delikatna, ja tez potrzebowałam czasu by sie odnaleźć w tej sytuacji.. Ale kochana, już niedługo i Wy publicznie ogłoście,ze będziecie rodzicami. [emoji8]
 
Ale sie poklocilam z Łukaszem. Jak NIGDY!!! Moja bratowa oswiadczyla publicznie ze jest w ciazy... Ałajjjj to boli... Tescie szaleja z radosci.DOSŁOWNIE. Jak mam sobie dac z tym rade... Nikt poza ŁŁukaszem nawet na mnie nie zwrocil uwagi. Ja chyba oszaleje...
Współczuję😩 Nienawidzę takich publicznych niusów. Pewnie wiedzą, że się staracie, skoro to tak bliska rodzina. Mogli sobie darować takie publiczne ogłoszenia... Ale czemu się poklociliscie? Przecież stanowicie jeden front? Trzymaj się Kochana😘
 
Ale sie poklocilam z Łukaszem. Jak NIGDY!!! Moja bratowa oswiadczyla publicznie ze jest w ciazy... Ałajjjj to boli... Tescie szaleja z radosci.DOSŁOWNIE. Jak mam sobie dac z tym rade... Nikt poza ŁŁukaszem nawet na mnie nie zwrocil uwagi. Ja chyba oszaleje...

Przykro mi kochana . Nawet nie wiem co powiedzieć bo ja tez tak reaguje . 🥺
 
Współczuję😩 Nienawidzę takich publicznych niusów. Pewnie wiedzą, że się staracie, skoro to tak bliska rodzina. Mogli sobie darować takie publiczne ogłoszenia... Ale czemu się poklociliscie? Przecież stanowicie jeden front? Trzymaj się Kochana😘
Tak ale mi odwalilo i sie poryszalam. To bylo takie wystapienie z kieliszkami od szampana 😍 o masakra a mi sie podobno az recce trzesly😍 Nie spodziewalam sie tego. Musze go przeprosic. Ale nie dzisiaj.
 
reklama
Do góry