reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Jakos tak dziwnie niespokojna jestem boje się środy i rozczarowania czy ja juz zaczynam swirowac :( kurcze może nie powinnam wogole testowac? Bo pamiętacie co było ostatnio do środy juz niedaleko może wtedy będzie łatwiej ale chyba zrobię przy tym jeszcze progesteron nie mam żadnych objawów cycki nie bola tylko dzisiaj te bóle tak jakby okresowe
Ja nie wiem co mam Ci doradzić ;( dzis 3dpt i ja już też zaczelam myslec. A tak się od tego broniłam. Zaczela sie u mnie huśtawka nastrojów. Cycki tez nie bolą dzis troche mnie brzuch pobolewal. Byłam na imprezie, coś tam na sztywno sie poruszałam i juz tez lekko czulam w lewej stronie. Obym jutro nie myślała za dużo;)
 
reklama
@Liliana87 proszę bardzo [emoji56] jeszcze pełno nitek itp, w środku muszę trochę wykończyć ale już mi się nie chce [emoji41]
O matko!!!! Jaka piękna!!!! Cudowna!!! Ale jesteś zdolna [emoji8][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] nigdy bym nie uszyła takiej sukienki.. żadnej zresztą.. Jak to powymierzac, żeby było dobrze.. abstrakcja dla mnie. Ale totalnie moj styl [emoji7][emoji7][emoji7] nosiłabym!!!!
 
Ja się trochę wycofałam z forum po tych wszystkich negatywnych informacjach, a najbardziej podlamalam się jak @Aduś16 napisala o krwawieniu a potem to nieszczęsne usg, gdzie bardzo Ci kibicowałam [emoji24] ale widzę, ze wracacie i się nie poddajecie a to najważniejsze i dodaje otuchy.
Mnie tez dopadły negatywne zdarzenia, w poniedziałek trafiłam z krwawieniem na sor, okazało się ze zrobił się krwiak ale doktor mówił ze na bocznej ścianie macicy wiec będzie się opróżniał do dołu i nie zaszkodzi zarodkom. Pierwszy raz widziałam tez obraz z sercami, co nie ukrywam napawało mnie radością, ze są dwa i biją. Na koniec wizyty dostałam zalecenia żeby za 3 dni ponowić wizytę w swojej klinice i sprawdzić tego krwiaka i serce jednego malucha bo coś wolno bije (99) a drugie 130(prawidłowo) i ze nie ma co się martwić bo to początek i może się rozkręca. Miałam leżeć i odpoczywać. Wczoraj pojechałam do kliniki do jakiegoś innego lekarza bo mój jest na urlopie i za 250zl za wizytę sprzedał mi informacje „serce jednego jest bardzo słabe (50), zarodek przemieszcza się w dół macicy wiec proszę się przygotować na to ze wyleci”. I koniec wizyty. Ja byłam w szoku, nie przygotowałam się na to, dopiero po wizycie ochłonęłam i się mocno wkurzylam, nie dość ze w taki sposób mi to przekazał,nie zajrzał nawet do mojego wypisu ze szpitala, nie zajrzał do mojej karty co biorę(zapytał tylko cxy biorę acard), nie zajrzał do poprzednich usg, nawet na fotelu mnie nie zbadał. Jestem przerażona, nie wiem czy poronienie jednego zarodka nie będzie zagrażało drugiemu... :( kolejna wizytę u mojego doktora mam dopiero 4 lutego
Jej;( tak mi przykro;( oby ten lekarz się mylił... życzę Ci dużo siły!!! [emoji8]
 
O matko!!!! Jaka piękna!!!! Cudowna!!! Ale jesteś zdolna [emoji8][emoji7][emoji7][emoji7][emoji7] nigdy bym nie uszyła takiej sukienki.. żadnej zresztą.. Jak to powymierzac, żeby było dobrze.. abstrakcja dla mnie. Ale totalnie moj styl [emoji7][emoji7][emoji7] nosiłabym!!!!
Miło czytać takie rzeczy ;D
Ja szyje sukienki a Ty takie piękne aniołki !! Mój mąż się dzisiaj zapytał na jaką okazje szyje - noooo przecież się znajdzie 😂
 
Nosz kurde mać dziewczyny z Krakowa czy ta apteka drMAX w Kauflandzie na Bratyslawkiej jest czynna w niedziele niehandlowe? Albo jakas inna gdzies w KRK?
Umowilam sie wlasnie na wizyte na niedzielę 2go i sprawdzilam ze ta niedziela nie handlowa jest a ja będę musiała Ovitrele kupić

Kup sobie wcześniej , ja w dniu podania latałam jak szalona i szukałam ovitrelle . U mnie tez w dr max zawsze jest ale teraz jakieś mieli problemy i nie było . Kupiłam w gemini 5 minut przed zamknięciem apteki .
 
Tak czytam ze każdy mąż po jednej bierze, a ja swojemu dwie każe, a on strasznie nie lubi łykać tabletek, gdyby to widział 🤣🤣🤣🤭🤭🤭
Mój bierze 2×2 tak jak na ulotce. Ale rezultatów w poprawię, nie widzę.
Nie miałam czasu wczoraj was poczytać , tragiczy dzień w pracy pełen nerwów i stresu do tego mnie przewiało i pół twarzy mnie boli. Nie mogłam z bólu wytrzymać. A tu rozstreka moralna niby nie wierzę że się udało ale człowiek to taka istota.ktora jednak ciągle żyje nadzieją a może jednak, niewiem czy to dobre. Właśnie się zbieram do labo dziś ostateczny wynik weryfikacji.
Miłej soboty
 
Nie wiem czy @Liliana87 juz wczoraj wklejala. Pozno wczoraj wrocilam do domu. W pracy juz ok. Musialam tylko powyjasniac kilka spraw.
 

Załączniki

  • .jpg
    .jpg
    32 KB · Wyświetleń: 69
reklama
Mo więc ja po wizycie. Pęcherzyki rosną stosownie do terapii. Dr jest zadowolona. Największe mają po 15mm. Zmieniła mi leki. Teraz równocześnie mam 2dni menopur plus orgalutran, potem 1d orgalutran i 2 amp ovitrelle. W poniedziałek tylko antybiotyk. A we wtorek rano punkcja!!!!! Już ja pierdziele, nie sądziłam że tak szybko zleci. @bazylia128 wpisz mo to proszę do kalendarza. Trzęsę portkami jak masakra[emoji23] no i wredne jajka bolą. Dr spodziewa sie 8 9 jajek chociaz twierdzi, że na ten moment jest to trudne do przewidzenia. No i jeśli zarodki i hormony będą ok to sugeruje transfer 2d zarodków!!

Jeju nie wierzę, że to już się dzieje[emoji3] no i wieczorem może będą wyniki progesteronu i estradiolu. Dam znać jakie będą.

Ja pierdziu ale jazda. Brzuch mam wielki a jeść w ogóle mi się nie chce. To chyba po tych hormonach. Dzisiaj w sumie rano zjadłam zupę, potem koło 14.30 kupiłam dużą chai latte. Jest trochę słodka i w sumie do teraz ją piłuję i nie czuję się w ogóle głodna. Dziwnie tak.
No tak przciez ty chyba pierwszy raz przechodzisz stymulacje? Nic sie nie martw z tego co piszesz to ladnie to wyglada. A punkcja to pikus. Smacznie pospisz. Ja to zazwyczaj nawet nie wiem kiedy i juz jest po. Wazniejsze zeby ci wyjeli piekne jajeczka ;)
 
Do góry