reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki 2018-2020! :)

Ile masz dzieci?

  • 0

    Głosów: 251 49,3%
  • 1

    Głosów: 158 31,0%
  • 2

    Głosów: 72 14,1%
  • 3

    Głosów: 20 3,9%
  • 3+

    Głosów: 8 1,6%

  • Wszystkich głosujących
    509
Myśle, że wyniki są dobre. Jakościowo plemniki OK :) kurcze na 100 żołnierzy 90 żywych ;) super!
Nie wiem co znaczy to upłynnienie hmmm mój chłopak chyba tego nie miał w badaniu... Ale zdaje się, że to są te płyny, które dodatkowo są wydzielane przy produkcji plemników, by ja uaktywniać. Tutaj mogą być pewne zachwiania np. gdy pan ma stan zapalny ;)
 
reklama
Myśle, że wyniki są dobre. Jakościowo plemniki OK :) kurcze na 100 żołnierzy 90 żywych ;) super!
Nie wiem co znaczy to upłynnienie hmmm mój chłopak chyba tego nie miał w badaniu... Ale zdaje się, że to są te płyny, które dodatkowo są wydzielane przy produkcji plemników, by ja uaktywniać. Tutaj mogą być pewne zachwiania np. gdy pan ma stan zapalny ;)
Dziękuję bardzo ! Ale widziałam że dziewczyny tutaj wrzucaly całkiem inne badania. Lekkość, objętość, ruchliwość to jakieś inne badanie niż ogólne?
 
Wszystko jest OK, po prostu inaczej nazwane,

Ruchliwosć, lepkość i objętość to jest wliczane do podstawy nasienia ;)

Ruchliwość to właśnie ile masz żywych ile martwych żołnierzy :)
Objętość masz jako 1 parametr :)

Lepkości jedynie tu nie widzę... ale to może być kwestia tego, że się nie upłynniło nasienie i nie mogli zbadać, bo to się bada jednocześnie ;)
 
Wszystko jest OK, po prostu inaczej nazwane,

Ruchliwosć, lepkość i objętość to jest wliczane do podstawy nasienia ;)

Ruchliwość to właśnie ile masz żywych ile martwych żołnierzy :)
Objętość masz jako 1 parametr :)

Lepkości jedynie tu nie widzę... ale to może być kwestia tego, że się nie upłynniło nasienie i nie mogli zbadać, bo to się bada jednocześnie ;)
Dziękuję złotko [emoji847]
 
Jak każda z nas rozumiem twój stan 😓 pociesz się tym ze nie jesteś sama....
Zawsze jakaś iskierka nadziei jest, a w pierwszy dzień miesiączki wszystko w tobie pęka 😓
Ja akurat mam 10dc czuje się super znowu zaczynam życie po trudnych chwilach związanych z rozpoczęciem znow nowego cyklu 😓😥😪
Jeszcze bym do tego inaczej podchodzila gdyby mój mąż mial do tego inne podejście a tak to samo jego zachowanie mnie dobija bardziej niz kolejny cykl nieudany.
 
Dziewczyny, ja tu byłam kiedyś pod innym nickiem.
Wróciłam z siła, zapisałam się do kliniki, działamy.
Pierwszy cykl na aromku i gonapeptyl. zaskoczylo..
Beta pozytywna po 48 godz prawie nie drgnęła. Co ze mną może być nie tak?
W pierwszej ciąży też wolno rosła [emoji17]
 
Dziewczyny pomóżcie, podpowiedzcie, czy te wyniki są prawidłowe? Widzę że owu była, ale nie daje mi spokoju prolaktyna. 3 lata temu miałam 13.78. Rok temu powtarzałam badanie i wyszła 9.45, a teraz wyszła mi 14.53. Czy któraś miała podobnie, skakała prolaktyna i udało się zajść w ciążę? Wiem wiem powinnam iść z tym do lekarza, ale dopiero wizytę mam za 3 miesiące.
 

Załączniki

  • Screenshot_20200207_161612_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
    Screenshot_20200207_161612_com.sec.android.app.sbrowser.jpg
    132,3 KB · Wyświetleń: 89
Dziewczyny pomóżcie, podpowiedzcie, czy te wyniki są prawidłowe? Widzę że owu była, ale nie daje mi spokoju prolaktyna. 3 lata temu miałam 13.78. Rok temu powtarzałam badanie i wyszła 9.45, a teraz wyszła mi 14.53. Czy któraś miała podobnie, skakała prolaktyna i udało się zajść w ciążę? Wiem wiem powinnam iść z tym do lekarza, ale dopiero wizytę mam za 3 miesiące.
Prolaktyne łatwo zaburzyć, dobrze zrobić jeszcze w następnym cyklu z naciskiem na przygotowanie się na to badania lub zrobić z obciążeniem. Druga sprawa, te wyniki nie są jakieś złe, a każdy cykl też jest inny więc nie ma co panikować. :)
Screenshot_2020-02-07-21-45-54-170_com.android.chrome.jpg


A wyniki hormonów po 3 miesiącach są już w sumie mało ważne więc dziwne, że masz tak późno wizytę. ;) Umów się prywatnie, nie zapłacisz jakoś dużo za taką wizytę a będziesz wiedziała na czym stoisz. :)
 
reklama
Dziewczyny. Jestem po pierwszym nie udanym in vitro ,następnego już mi odmówiono...lecze się Holandii, ale to leczenie bylo tak nie udolne i takie na okrętkę,że postanowiłam spróbować w Polsce.czy moglibyście polecić mi dobre kliniki i nie za miliony monet, które mają dobre opinie? Zastanawiam się nad klinika Nasz Bocian w Szczecinie, gdyż jest koło mnie, może są tu dziewczyny ,które mogłyby wypowiedzieć się na temat tej kliniki, jak i również innych.
Pozdrawiam
 
Do góry