reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Coś czuję, że będę należała do tej grupy kobiet w ciąży, które czują się lepiej rano, a po południu beznadziejnie, podczas gdy w nocy nie mogą spać 😂 Tak mnie teraz dopadł brak sił, że masakra. Duszno mi i mam takie nudności jak wczoraj. Staram się nie zwracać na to uwagi, ale jest trudno. Na szczęście jeszcze jedną słabą kawkę można wypić 😍
 
reklama
Ide na usg dopiero w marcu, naraziemam brać furaginę

Że on w ogóle nic złego w tych wynikach nie widzi, mam brać furaginę 3xdziennie i usg zrobić 🤔

Posiew zrób koniecznie!
Furagina generalnie przez dobrych uro jest raczej mocno odradzana....taki lek z epoki PRL, to jak leczyć anginę biseplotem....
Dobrym lekiem pierwszego rzutu jest monural (plus to można w ciąży, furagina jest dyskusyjna) a tak generalnie to posiew i antybiotyk celowany.

Współczuje problemów bo zmagam się z tym samym w tym momencie :(
 
A od ilu cykli się staracie? Pewnie pisałaś, ale dużo nas tutaj [emoji3]
Staramy się od września 2018 a do tej poradni leczenia niepłodności trafiłam w październiku 2019 ( po roku niepowodzeń). W listopadzie miałam sono hsg i obydwa jajowody drożne także liczę że niedługo się uda
 
Ja wczoraj zrobiłam tak spontanicznie w srodku dnia Test i wyszedł negatywnie. Dziś z rana kolejny raz wykonałam Test i pozytyw. Teoretycznie @ ma przyjść jutro. Więc moja droga, wszystko jest możliwe, ja wiem po sobie. Trzymam kciuki [emoji847]
O Boze , jestes moja nadzieja[emoji3059]
A tak całkiem serio czuje że się nie udało,aczkolwiek to byłby pierwszy strzał odrazu bez miesiączki po poronieniu.
Dziś mam wizytę u lekarza ,ma dać wskazówkę co do badań ...
 
Nie dziwię się Kochana :( u mnie 27 cykl starań.
Jestem w 21 cyklu starań i podjęłam decyzję,że zużyje witaminy które mam i odpuszczam bez śledzenia, sprawdzania, liczenia. Musze odpocząć bo już jestem zmęczona psychicznie tymi staraniami. Będzie co ma być [emoji17]
 
reklama
Do góry