reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Rozmowy o wszystkim i niczym

Weszlam dziś tu po paru tygodniach z ciekawości A tu forum nie ma..cisza. jestem ciekawa co tam u was. Czy sie którejś udało..
U mnie dalej nic. Chyba jestem zdana na posiadaniu jednego szczęścia.😊
Pozdrawiam serdecznie was dziewczyny. Szkoda że nie mogę was poczytać.
 
reklama
Weszlam dziś tu po paru tygodniach z ciekawości A tu forum nie ma..cisza. jestem ciekawa co tam u was. Czy sie którejś udało..
U mnie dalej nic. Chyba jestem zdana na posiadaniu jednego szczęścia.[emoji4] ♡
Pozdrawiam serdecznie was dziewczyny. Szkoda że nie mogę was poczytać.
U nas w niedługim czasie kilka brzuszków "się zwolni", trzymam kciuki żeby jednak się udało. Wiem jakie to uczucie starac się bardzo długo. Trzymam za ciebie kciuki [emoji8]
 
Tutaj większość dziewczyn zwolniło brzuszki i zaraz następna grupa kobiet będzie zwalniać brzuszki. Ale jest mała grupka ludzi które się starają. Ja zrobiłam test wczoraj i w zeszła niedzielę i 2kreski ale dla potwierdzenia zrobię jeszcze 2 inne w niedzielę najbliższą.
 
Tutaj większość dziewczyn zwolniło brzuszki i zaraz następna grupa kobiet będzie zwalniać brzuszki. Ale jest mała grupka ludzi które się starają. Ja zrobiłam test wczoraj i w zeszła niedzielę i 2kreski ale dla potwierdzenia zrobię jeszcze 2 inne w niedzielę najbliższą.

I jak się z tym czujesz?

Ja najpierw tak sie cieszyłam z dwóch kresek, a teraz jestem taka przerażona przez ta epidemie 😔 a do tego tym, ze to ciąża po stracie i myślałam, ze będę po prostu szczęśliwa jak zajdę, a jednak jest pełno obaw, boje się stracić 😔
 
I jak się z tym czujesz?

Ja najpierw tak sie cieszyłam z dwóch kresek, a teraz jestem taka przerażona przez ta epidemie [emoji17] a do tego tym, ze to ciąża po stracie i myślałam, ze będę po prostu szczęśliwa jak zajdę, a jednak jest pełno obaw, boje się stracić [emoji17]
Nijak kochana ponieważ dzisiaj zrobiłam znowu test tym razem 2 różne i jeden pokazał wyraźna kreskę ale bledsza niż w środę ale drugi test o czułości 10 z innego miejsca całkiem inny bielszy być nie mógł. Więc któryś test kłamie ale który? Tego nie wiem.
 
I jak się z tym czujesz?

Ja najpierw tak sie cieszyłam z dwóch kresek, a teraz jestem taka przerażona przez ta epidemie [emoji17] a do tego tym, ze to ciąża po stracie i myślałam, ze będę po prostu szczęśliwa jak zajdę, a jednak jest pełno obaw, boje się stracić [emoji17]
Wiem co czujesz.. Ja po dwóch stratach przez całą ciążę czuje lęk o swoje maleństwo.. Nie ukrywam że nie jest to łatwa ciąża, miałam bardzo duzo przeciwności i problemów. Ale w piątek zaczynam 38 tydzień i niedługo zobaczę swoją córeczkę, mam nadzieję na cudowny finał.
I tego też życzę tobie, trzymam kciuki za spokojne i nudne 9 miesięcy [emoji8]
 
Hej dziewczyny! Może mi któraś z Was, która posiada Aero Tutis, powiedzieć, czy jest z niego zadowolona? W internecie ciężko znaleźć opinie, a niektóre z Was już będą miały sprawdzone te wózki... Z góry bardzo dziękuję, opinia o Tutis Viva Life też mile widziana :)
 
Nijak kochana ponieważ dzisiaj zrobiłam znowu test tym razem 2 różne i jeden pokazał wyraźna kreskę ale bledsza niż w środę ale drugi test o czułości 10 z innego miejsca całkiem inny bielszy być nie mógł. Więc któryś test kłamie ale który? Tego nie wiem.

Wybierasz się na betę?
Ja miałam nie robić i czekać do wizyty (10 kwietnia), ale jednak dzisiaj pojechałam i pojutrze tez zrobię dla swojego spokoju.
 
reklama
Do góry