reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
No to pamiętam jak pisałaś cały cykl że Ty już wiesz [emoji23][emoji23] od 1 sc cyklu że to będzie to!!+ [emoji16][emoji173] no i wyszło!
Czasami mam tak silne przeczucie, że nie ma innej opcji ;) Tak naprawdę nie czekałam na wynik testu tylko na moment aż potwierdzi co już wiedziałam ;) Nawet mąż patrzył na mnie jak na Wariatkę gdy powoli odwoływałam wszelkie plany, w tym Sylwestrowe ;)
 
Hahaha [emoji23][emoji23][emoji23] Ale to dobrze... Ja znów byłam pewna że dupa blada z tego będzie bo 2 razy były Przytulanki tylko później mnie cycki bolały jak na okres ból brzucha i nic więcej
... czułam właśnie że nic z tego nie będzie. Ale jak tak ok 9dpo zaczęły boleć cale cycki tak że myślałam że dojadę, to zaczęłam się domyślać że chyba jednak się udało [emoji16]
Czasami mam tak silne przeczucie, że nie ma innej opcji ;) Tak naprawdę nie czekałam na wynik testu tylko na moment aż potwierdzi co już wiedziałam ;) Nawet mąż patrzył na mnie jak na Wariatkę gdy powoli odwoływałam wszelkie plany, w tym Sylwestrowe ;)
 
Pij pij póki możesz! Bo już niedługo będziesz miała tak ja mu [emoji23] Ja wina mam cała szafkę to pić nie mogę, i gdzie tej sprawiedliwość?! [emoji16][emoji23]
Ty weź się oszcząsnij, ja jutro do pracy [emoji23] także pykne jedno, góra półtora (bo pół mam na chacie ;p)
Ale bede pic za nas wszystkie! [emoji3590]
 
reklama
Do góry