reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

Kuzwa!!! No patrz na dziada, zmienił sobie jak chciał! [emoji2356][emoji2356]
Test negatywny owu będzie po weekendzie jak teściowa odjedzie baj baj [emoji16][emoji4]
Na ogrodowych-verona już nawet wątek dla rolników założyła [emoji23] uwielbiam Twój słownik

Test owu wieczorny negatywny. Teściowa przyjechała ale nic straconego [emoji854]
 
reklama
Cześć dziewczynki,
Czytam i czytam, ale w końcu postanowiłam się odezwać.
Również jestem staraczka 2020 i świeżynka w temacie.
Od 2 miesięcy biorę prenatal uno i właściwie aktualnie kończę pierwszy cykl w którym rozpoczęliśmy starania.
Jestem w 26 dc., owulacja była 9-10 dni temu. Aktywnie pracowaliśmy nad potomkiem.
Widzę że tu same ekspertki wgłębione w temacie 😀 skoro superczuły test nie pokazał cienia kreski to chyba nie ma co się łudzić ze to zdarzyło się za pierwszym razem? :p dodam że tsh 3.85... Mam 30 lat. Chyba za dużo co? :p

Całuję!
 
Hej [emoji4] TSH dość wysokie jak na ciążę. Kiedy robiłaś test? Ile dni po owu? Mi wyszedł w dpo cień po czasie [emoji4] na teście o czułości 10, ale niektórym dziewczyna wychodzą dopiero 12dpo. Zalezy kiedy było zagniezdzenie [emoji4]
Cześć dziewczynki,
Czytam i czytam, ale w końcu postanowiłam się odezwać.
Również jestem staraczka 2020 i świeżynka w temacie.
Od 2 miesięcy biorę prenatal uno i właściwie aktualnie kończę pierwszy cykl w którym rozpoczęliśmy starania.
Jestem w 26 dc., owulacja była 9-10 dni temu. Aktywnie pracowaliśmy nad potomkiem.
Widzę że tu same ekspertki wgłębione w temacie [emoji3] skoro superczuły test nie pokazał cienia kreski to chyba nie ma co się łudzić ze to zdarzyło się za pierwszym razem? [emoji14] dodam że tsh 3.85... Mam 30 lat. Chyba za dużo co? [emoji14]

Całuję!
 
Hej [emoji4] TSH dość wysokie jak na ciążę. Kiedy robiłaś test? Ile dni po owu? Mi wyszedł w dpo cień po czasie [emoji4] na teście o czułości 10, ale niektórym dziewczyna wychodzą dopiero 12dpo. Zalezy kiedy było zagniezdzenie [emoji4]

Test 10 dni po owu, mocz nie był poranny. Nie mogłam wytrzymać 😀
 
Hej dziewczyny! Wczoraj bylam caly dzien w delegacji (az w 3ch miastach) i nie mialam za bardzo jak poczytac Was a teraz juz nie nadrobie :/ zrozumialam na szybko ze @bleucoco ma dzis 1sze usg? Super! Powodzenia!
A ja zaraz polece na bete by zobaczyc przyrost ale chyba rosnie bo zrobilam test i jest juz od razu widoczna kreseczka :-)

Super kreseczka! Fajowo 😍😍

Hej dziewczyny, ostatnio was nie czytałam bo stwierdziłam że muszę się wyluzować ;) ale dzisiaj jestem w 33 dc, mam objawy okresowe (ból piersi, nerwowość) ale przedwczoraj miałam zgagę, mimo że nie jadłam nic nadzwyczajnego. Cykle mam 31-34 dni i dzisiaj tam z niczego zrobiłam test. Zawsze jak patrzyłam na testy dziewczyn które pytały czy widać druga kreskę, to myślałam że ja w takiej sytuacji nie brałabym takiego wyniku serio, ale dzisiaj jak zobaczyłam swój wynik to sama postanowiłam wrzucić i zapytać czy tylko ja widzę drugą kreskę [emoji23]Zobacz załącznik 1080160

Widać, widać! Ślicznie!

u mnie @ się rozkręca,1 dc czs start

Piona!
U mnie to samo!

Startujemy razem!

U mnie nic nie było na walentynki... o 19 wróciłam z roboty, także nawet nie mam siły po 12 h gdzieś łazić...

W pracy zebranie z dyrekcją, szykuje sie rewolucja, przeorganizowanie pracy itp. jak ja to lubię...
Niby mają nam wyrównać stratę finansową tą 200-300 zł w postaci premii, którą się dostanie za frekwencje (czyli jak się nie pójdzie na L4 czy nie weźmie dnia na żądanie). Uwierzę jak zobaczę... Dyrekcja zawsze obiecywała złote góry...
Piguły do zwolnienia poszły, poradnie nierentowne zamykają tez... także zmiany a zmiany...

Kicha ostra, że w nocy mamy siedzieć pojedyńczo (a pracowaliśmy do tej pory we dwie osoby) i niech teraz jakiś furiat przyjdzie ani ochrony ani nic. Nawet nikt Ci nie pomoże jak będziesz leżeć i padniesz jak długa...

A dziś oficjalnie 1 dc.
Dość szybko, bo dopiero w środę odstawiłam Luteinę, więc przyszła idealnie o czasie.
 
Dziewczyny mam problem. Muszę się zwolnić albo chociaz na pół etatu przejść bo nie nadarzam z czytaniem Waszych postów! 😂 Dwa dni mi zeszło, hehe.
U mnie 10 dc. Dzisiaj wolne z moim walniętym walentym ;p ale postaram się być in tacz, co by za wiele potem nie nadrabiać :) dawać mi tu kreseczki na poprawę humoru! ❤

Ja właśnie jestem na godzinie 10 rano. Przynajmniej jest jakaś lektura do kolacji 😂 😂 i 🦌 czyta ...

Oj co do ładnych ginekologów to ja tam wole z lekarzy ładnych stomatologów 😍😍😍, od razu znieczuleni nie trzeba, jak ślinotok to pomyśli, że od wacików i takie tam :)


Wiecie co mówi ginekolog jak kończy pracę i wychodzi z gabinetu?? "Wreszczie twarze" ;)

A wiecie jak sie żegnają lekarze?
okulista - do zobaczenia
laryngolog - do usłyszenia
ginekolog?
- jeszcze do Pani zajrze :-D:-D
 
Padlam [emoji23]
Ja właśnie jestem na godzinie 10 rano. Przynajmniej jest jakaś lektura do kolacji [emoji23] [emoji23] i [emoji1662] czyta ...

Oj co do ładnych ginekologów to ja tam wole z lekarzy ładnych stomatologów [emoji7][emoji7][emoji7], od razu znieczuleni nie trzeba, jak ślinotok to pomyśli, że od wacików i takie tam :)


Wiecie co mówi ginekolog jak kończy pracę i wychodzi z gabinetu?? "Wreszczie twarze" ;)

A wiecie jak sie żegnają lekarze?
okulista - do zobaczenia
laryngolog - do usłyszenia
ginekolog?
- jeszcze do Pani zajrze :-D:-D
 
reklama
Do góry