reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
Dziewczynki tak na walentynki ❤️
Wszystkiego co najlepsze !! Żebyśmy już niedługo wszystkie były grube ze szczęścia 😍

ja będę sama żreć ciasto bo mąż ma dzisiaj INTEGRACJE 😑😑😑 noooszzzz *** nie mogli sobie lepszego terminu wymyśleć 😔
Ja bym chętnie z Tobą takie zjadła 😋😋😋 wyglada extra 😍
 
Zaczęłam dziś stymulację, ale miałam mieć dziś też wyniki kariotypów, a dostałam maila, że wyniku dzisiaj nie będzie ze względu na konieczność przedłużenia realizacji badania. I teraz oczywiście mam same czarne myśli, że może coś tam wyszło nie tak [emoji52]
Cokolwiek nie tak, to przynajmniej będziesz wiedziała z czym się mierzyć. Albo popitolili próbówki po prostu[emoji23]
 
Dziewczynki tak na walentynki [emoji3590]
Wszystkiego co najlepsze !! Żebyśmy już niedługo wszystkie były grube ze szczęścia [emoji7]

ja będę sama żreć ciasto bo mąż ma dzisiaj INTEGRACJE [emoji58][emoji58][emoji58] noooszzzz *** nie mogli sobie lepszego terminu wymyśleć [emoji17]
Rety, co to ?[emoji39][emoji39][emoji39]
 
Wyniki super[emoji3][emoji3][emoji3][emoji3] nie schlałam się, za to z nerwów przed wynikiem opierniczyłam eklerka i kokosanki ehhhh... no ale teraz będę już na 100% jadła jak należy [emoji3]

Piccolo nie było[emoji23] ale za to delicjami walentynkowego wieczoru były: wątróbka z cebulką, ziemniaczki, brokuły [emoji23]

A z czego w sumie wynika przeciwskazanie do lotu?
No to dobrze, że miło spędziłaś czas iiii pysznie 😊

A co do lotu - to chodzi o to, że pare razy miałam krwawienia i co ja zrobię jak zacznie mi lecieć w środku lotu ? Zajdę tam na zawał ..
może uda mi się polecieć pózniej, zobaczymy ;)
 
No to dobrze, że miło spędziłaś czas iiii pysznie [emoji4]

A co do lotu - to chodzi o to, że pare razy miałam krwawienia i co ja zrobię jak zacznie mi lecieć w środku lotu ? Zajdę tam na zawał ..
może uda mi się polecieć pózniej, zobaczymy ;)
No teraz tak a w następnym trymestrze? Bo zrozumiałam, że to całkowity szlaban na ciążę.
 
reklama
Do góry