reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Jak to rozrywają?
Matko, ja nie mogę rodzic naturalnie z uwagi na budowę miednicy m.in. [emoji22][emoji22][emoji22]
A tak bardzo chciałam

Ale nic.... jedno cc mam za soba. Brrrr../ poza tym poki co to w ciąże muszę zajsc .
Dziś 7dpo i nic.. zero jakichkowiek minimalnych nawet sygnałów z organizmie nawet cycki nie bolą ani ciut ciut....
Chlip, chlip..:[emoji25][emoji25][emoji25]🤧🤧🤧

rozrywają a nie przecinają mięśnie, tkankę tłuszczową - bo to się o wiele lepiej goi, jest mniejsze ryzyko krwawienia niż przy cięciu - jest to robione zgodnie z wiedzą medyczną :)
 
ja miałam w obu ciążach, myślałam, że okres dostałam ale po plamieniu jednodniowym nic się nie rozkręciło to testy robiłam i okazało się, żę ciąża.

ja miałam uczucie że jest mokro i plamienia od środy do wczoraj (wczoraj już lekkie), dzisiaj czysto i bardziej sucho - tzn śluz gesty, typowo ciążowy, zamykający szyjkę macicy - wczoraj/dzisiaj dzień spodziewanej miesiączki.
Więc te plamienia (kawa z mlekiem i raz bardzo delikatnie różowe) to typowo implantacyjne.
 
Jak to rozrywają?
Matko, ja nie mogę rodzic naturalnie z uwagi na budowę miednicy m.in. [emoji22][emoji22][emoji22]
A tak bardzo chciałam

Ale nic.... jedno cc mam za soba. Brrrr../ poza tym poki co to w ciąże muszę zajsc .
Dziś 7dpo i nic.. zero jakichkowiek minimalnych nawet sygnałów z organizmie nawet cycki nie bolą ani ciut ciut....
Chlip, chlip..:[emoji25][emoji25][emoji25]🤧🤧🤧

U mnie znowu tak samo [emoji23][emoji85] zero jakichkolwiek objawów, w poprzednich miesiącach kiedy nie udało mi się zajść w ciąże miałam więcej objawów [emoji23]

Edit: a nie przepraszam, mam objaw. Ciagle w środku mam śluz, a zawsze miałam bardzo sucho po owu [emoji848]
 
Dziewczyny czy też tak macie, że kilka dni przed owulacja boli was po stosunku wszystko w środku? Ja owu mam mieć jakoś w tym tygodniu a wczoraj po przytulankach to mnie po prostu rozrywało... Pierwszy raz takie coś miałam..
 
reklama
Dziewczyny czy też tak macie, że kilka dni przed owulacja boli was po stosunku wszystko w środku? Ja owu mam mieć jakoś w tym tygodniu a wczoraj po przytulankach to mnie po prostu rozrywało... Pierwszy raz takie coś miałam..

Ja nic takiego nie odczuwam. Ale nie odczuwam tez za bardzo samej owu wiec może dlatego...
 
Do góry