reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
31dc - okres miałbym w sobotę (normalnie 28)
Ciążowy wiek to 4+3 :)
To miałyśmy bardzo podobnie w takim razie, ja miałam w tym samym dniu 348 😊 GRATULACJE! Chociaż teraz Twoje zmartwienia dopiero się zaczną, bo jeszcze trochę trzeba zaczekać na USG :D Ja mam 28.02, wiem od zeszłego piątku a mam wrażenie, że minęły już miesiące czekania 😂
 
Zainstalowałam. To u mnie rzeczywiście konik morski :D W kilka dni tak się zmieni jak w Twój? Wow! Ale szybko! Chyba, że Ty masz ustawione ukończone a nie bieżące tygodnie?
7AEC0C1F-466F-432C-8BD3-065D1C227556.png
 
Zainstalowałam. To u mnie rzeczywiście konik morski :D W kilka dni tak się zmieni jak w Twój? Wow! Ale szybko! Chyba, że Ty masz ustawione ukończone a nie bieżące tygodnie?
Zobacz załącznik 1081689
Ja mam zdj usg co 2 tyg czyli w 6 8 i 10 i takie zmiany.cp te 2 tygodnie :) w 10 to juz tak fajnie bo rsczkami i nozkami machalo, a w 8 tylko zarys glowki i typowa fasolka z okiem :)
 
Ja mam zdj usg co 2 tyg czyli w 6 8 i 10 i takie zmiany.cp te 2 tygodnie :) w 10 to juz tak fajnie bo rsczkami i nozkami machalo, a w 8 tylko zarys glowki i typowa fasolka z okiem :)
Ajj nie mogę się doczekać USG za 2 tygodnie, ale to będzie koniec 7 tygodnia (czyli wg lekarzy 6+5) więc pewnie wiele nie zobaczę, ale oby był zarodek w pęcherzyku i biło serduszko
 
reklama
Do góry