reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie z takich bet są tu dzieci [emoji3]Wiec otrzyj łezki, nie ma co chlipać, kolejna beta pokaze Ci przyrost i będziesz wiedziała duuuużo więcej. Jak dla mnie jest ok. Jakbym taką betę zobaczyla w 7dpt to bym płakała ale ze szczęścia
No wlasnie. A my tutaj już panika. Trzeba zbadać przyrost.
 
reklama
Nie z takich bet są tu dzieci 😀Wiec otrzyj łezki, nie ma co chlipać, kolejna beta pokaze Ci przyrost i będziesz wiedziała duuuużo więcej. Jak dla mnie jest ok. Jakbym taką betę zobaczyla w 7dpt to bym płakała ale ze szczęścia
Jak dla mnie na 7dpt to bardzo dobre te wyniki! Czy ja dobrze zrozumiałam że odstawiłaś leki?
 
I u mnie pączki - oponki nie było już tych normalnych

IMG_1910.JPG


Ten w paski ma budyń w środku
 
Nie odstawilam. Lekarz mi odstawil estrofem bo mój wynik jest wywalony w kosmos.

Będę w sobotę badać jeszcze żeby zobaczyć przyrost. Według mnie powinno być więcej żeby było dobrze. A tak jest za mało.
Jak dla mnie jest naprawdę dobrze 😊 Ja bym się cieszyła z takiego wyniku! Trzymam kciuki za przyrost✊✊✊
 
Bo tam za wiele nie trzeba było zmieniać [emoji4]

No taki żeśmy szukali żeby nie było trzeba remontu robić tylko od razu mieszkać. Sypialnia wymaga remontu ale to kiedyś. Najpierw będzie remont pokoiku dziecięcego bo w tej chwili tam stoi mój orbitrek i graciarnia ogólna [emoji23]
 
reklama
Do góry