reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Przykro mi z powodu strat.. trzymam kciuki mocno również za Ciebie! Wiecie co było powodem strat ?
Miałam ciąże pozamaciczną.
Później poronienie zatrzymane, następnie dwie biochemiczne i 5 tygodni temu znów wywoływane farmakologicznie poronienie zatrzymane. Co było powodem? Nie wiem, nie chciałam wiedzieć choć poronienie 2 lata temu to wada genetyczna dziecka ale papierów nie chciałam widzieć.
Jeszcze liczę na cud.
 
reklama
Martoosia04 jak szukam w internecie olej z liści palmy to mi wyszukuje olej palmowy z miąższu bądź owoców czerwonej palmy , czy to to ?
 
Miałam ciąże pozamaciczną.
Później poronienie zatrzymane, następnie dwie biochemiczne i 5 tygodni temu znów wywoływane farmakologicznie poronienie zatrzymane. Co było powodem? Nie wiem, nie chciałam wiedzieć choć poronienie 2 lata temu to wada genetyczna dziecka ale papierów nie chciałam widzieć.
Jeszcze liczę na cud.

Biedna bardzo dużo przeszlas , naprawdę bardzo współczuję. Z pewnością jeszcze będziecie się cieszyć z zdrowej ciąży !
 
szczypiorkowa trzecia córkę 😵 a tak wyglądało na pewnego Igora
@kitqa a to Ty się przewijasz przez 2018 rok ? Planujesz teraz ciążę ? Mam dwie córki i syna niby planowanego ale chyba jednak z przypadku stosowałam dietę i trafialam w owulacje po pozytywnym teście ale w cyklu w którym się udało było też dzień przed pozytywem więc niby chlopczykowo , ale jak was czytam że wy testy owulacyjne kilka razy dziennie 🙈 ja raz dziennie wieczorem robię tylko ale mam regularne cykle 28 dni zawsze 8 dc pozytyw dzień przed i po blada krecha choć znowu w cyklu w ktorym zaskoczylo pozytyw był dwa dni pod rząd 😕
Teraz mnie martwi ph moczu 6 przedtem miałam 7 i poziom cukru mam 5 miałam 4 dieta ta sama tylko rychu mniej bo mały w domu i nie wiem co z tym zrobić 😢
 
Martoosia04 jak szukam w internecie olej z liści palmy to mi wyszukuje olej palmowy z miąższu bądź owoców czerwonej palmy , czy to to ?

IMG_1729.JPG

To kochana sa te OLE.
 
Hejka Staraczki:)

Kiedys tutaj się udzielalam:)Pozdrawiam Was i zycze wymarzonych dzieci:)

Elena czy to Ty za moich czasow? :D
Czy wiadomo cos o Leeleeth czy jak to sie pisalo?Udalo sie Jej?:)
Tak to ja :-) jak tam Twoja córka? Moja za niedługo juz 3 latka bedzie miec :-) a teraz jestem w 26 tc.
 
szczypiorkowa trzecia córkę 😵 a tak wyglądało na pewnego Igora
@kitqa a to Ty się przewijasz przez 2018 rok ? Planujesz teraz ciążę ? Mam dwie córki i syna niby planowanego ale chyba jednak z przypadku stosowałam dietę i trafialam w owulacje po pozytywnym teście ale w cyklu w którym się udało było też dzień przed pozytywem więc niby chlopczykowo , ale jak was czytam że wy testy owulacyjne kilka razy dziennie 🙈 ja raz dziennie wieczorem robię tylko ale mam regularne cykle 28 dni zawsze 8 dc pozytyw dzień przed i po blada krecha choć znowu w cyklu w ktorym zaskoczylo pozytyw był dwa dni pod rząd 😕
Teraz mnie martwi ph moczu 6 przedtem miałam 7 i poziom cukru mam 5 miałam 4 dieta ta sama tylko rychu mniej bo mały w domu i nie wiem co z tym zrobić 😢
Szczęśliwa a w jakim wieku masz dzieci? Fajnie ze myślicie o 4. Mi sie wydaje ze ta metoda BDM jest skuteczna jesli chodzi o synow. O córki niestety nie.
 
Szczęśliwa a w jakim wieku masz dzieci? Fajnie ze myślicie o 4. Mi sie wydaje ze ta metoda BDM jest skuteczna jesli chodzi o synow. O córki niestety nie.
Moje dzieci mają 16 10 i 2 i właśnie z powodu tej dużej różnicy wieku między dziećmi chciała bym już brata dla najmlodszego takiego kompana do zabawy bo u nas nigdy nie było takiej wspólnej zabawy dzieci że względu na różnicę wieku to było raczej takie " matkowanie ".
Tylko przyznaje że mam ogromne pragnienie drugiego syna i boję się rozczarowania. Po drugie rozum i wiek podpowiada żeby odpuścić.
A Ty też chyba już myślisz o 4 ?
Ja nigdy nie myślałam o dużej rodzinie miała być 2 dzieci i tyle ale potem przyszło pragnienie 3 a po urodzeniu syna ciągła myśl o 4 🙈
Szukam dobrego psychoterapeuty żeby mi to wybił z głowy 😂
 
reklama
Biedna bardzo dużo przeszlas , naprawdę bardzo współczuję. Z pewnością jeszcze będziecie się cieszyć z zdrowej ciąży !
Zobaczymy jak będzie. Na razie czekam na pierwszy @ po poronieniu. Dla mnie to był szok za każdym razem bo pierwsze dwie ciąże były bezproblemowe, nic się nie działo. Zachciało się trzeciego dziecka i takie rzeczy powychodziły :(
 
Do góry