reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy można i jak zaplanować płec dziecka?? chłopiec/dziewczynka?:)

Myślę, że lekarz z powołania zauważa dużo więcej i nawet widzi sens „w tym całym planowaniu”, a lekarz, który jest „konowałem”, nawet nie potrafi pomóc kobiecie ze zwykłą dolegliwością. Jak to jest możliwe, że jeden lekarz pomoże kobiecie z problemem niepłodności, a drugi będzie ją leczył całe życie i nie będzie widział nadziei. Jest wiele przypadków, że kobiety po zmianie lekarza zachodziły w ciąże. Zaufany lekarz, jest więcej wart od milionów, bo czasem nawet to, nie pomoże.
 
reklama
Bo wyżej któraś z Was napisała ze seks tylko w owu i to mnie tez zastanawia czemu tylko wtedy?! Sorry ale o tym pojęcia nie miałam.

Córki pewnie też się zdarzają. Choć ja nie znam. Ale na pewno ktoś się znajdzie. Tylko w owulacje, bo według mojego lekarza wtedy jest większa szansa na ciąże, przed owulacją przy mojej dolegliwości, do ciąży mogłoby w ogóle nie dojść, i twierdzi, że lepiej żeby były świeże plemniki od razu przy komórce, niż te kilkudniowe, które są pochowane w drogach rodnych.
 
Do mnie przemawia odstęp, po mimo, że nie jest to 100 % ale wydaje mi się, że zdecydowanie jest więcej niż 50%. Nawet jeśli ktoś by mi dopłacał to, nie odważyłabym się próbować „zrobić” syna przed owulacją, a córkę w owulacje.
To u Nas jest to 50 na 50 bo Pierwszy 2dni przed owu i w dzień owu a drugi z codziennego maratonu do ok.3 dni przed owu ;)

Elenaa twoja koleżanka jest mi pierwszym znanym przypadkiem zrobienia córki z pcos! No szok, dla mnie to oczywiste ze pcos=chłopak [emoji1326]‍♀
Dwa plus Trzy :) jak się czujesz? Pewnie pisałaś ale ja teraz nie ogarniam co się dzieje na forum 🤣 który masz tydzien? I nie masz innej foty????
Megi :) po drugim dziecku przejdzie ci ochota na nr trzy 🤭 haha choć różnie bywa.
Jak trudno będzie ci robić dziecko pod okiem lekarza, to ciepnij to wszystko w du....(_!_)
I przecież i tak w owu trafisz [emoji1326]‍♀🤣
Dziecko robi się podczas owulacji tak czy siak[emoji28]
A dziękuję, trochę lepiej ale ogólnie ta ciąża daje okropnie popalić- na czwartą świadomie się nie zdecyduje choćby miliony płacili. Wymioty zaczęłam 16.01 i do dzisiaj nie przeszło, chyba nadrabiam to, co mnie ominęło w poprzednich ciążach ;) Najgorzej czuję się po zjedzeniu mięsa :/
Dzisiaj kończę 13tc :) Wczoraj wg USG 13t4d i nawet 13t6d bo dwa razy CRL mierzył. Zdjęcia innego nie mam, dziwię się że w ogóle cokolwiek dostrzegłam bo obraz naprawdę kiepski.
 
Zostaje Karta Dużej Rodziny hahaha

Dla mnie to, jest chore - ta cała polityka. Nie powinno się pomagać wielodzietnym. Każdy z nas jest dorosły i chyba wie na co go stać. Skoro nie stać Go na wielodzietną rodzine, to nie powinien jej zakładać. Płace takie same podatki, a nic z tego nie mam. Czuje, że musze pomagać innym, a moi na tym tracą. Ale... to nie ten wątek ;)
 
Dla mnie to, jest chore - ta cała polityka. Nie powinno się pomagać wielodzietnym. Każdy z nas jest dorosły i chyba wie na co go stać. Skoro nie stać Go na wielodzietną rodzine, to nie powinien jej zakładać. Płace takie same podatki, a nic z tego nie mam. Czuje, że musze pomagać innym, a moi na tym tracą. Ale... to nie ten wątek ;)
Wielodzietni mnie tak nie irytują, jak pasożyty bezrobotne i tego nie zrozumiem nigdy. Chcieli pomóc to wystarczyło podatki obniżyć i Nikt na Nikogo pracować by nie musiał tylko każdy na siebie a to całe 500+ tylko napędza patole. Po co mają iść do pracy skoro wystarczy dwójka dzieci i kasa się zgadza. Ehhh temat rzeka.
 
P.S. a już na pewno nie sądzę żeby Ktoś starał się o trzecie i kolejne dziecko dla KDR hahaha chyba że u Was jakieś faktyczne profity w związku z tym? Bo u Nas większe rabaty mam korzystając z odpowiedniej karty bankowej ;)
 
P.S. a już na pewno nie sądzę żeby Ktoś starał się o trzecie i kolejne dziecko dla KDR hahaha chyba że u Was jakieś faktyczne profity w związku z tym? Bo u Nas większe rabaty mam korzystając z odpowiedniej karty bankowej ;)

Ja nawet o tym nie słyszałam - chyba za mało dzieci mam [emoji23][emoji23]
 
reklama
Ja nawet o tym nie słyszałam - chyba za mało dzieci mam [emoji23][emoji23]
Ale napisałaś o pomocy Wielodzietnym gdy wspomniałam o KDR a innej pomocy typowo dla Wielodzietnych rodzin nie znam. Może nie zdaję sobie sprawy, że będę milionerką w związku z posiadaniem Trzeciego dziecka :D
 
Do góry