reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

Cześć Dziewczyny,
Ja akurat dziś spędziłam w przychodni 2 godziny, bo miałam w końcu zrobić te badanie z glukozą....
Przy wejściu sprawdzili temperaturę, po pierwszym pobraniu krwi dali mi fartuch i maseczkę....bo musiałam tam na dłuższy czas zostać... nie jest to zbyt przyjemne tak długo siedzieć, zwłaszcza w tej maseczce... chociaż tak dużo ludzie nie było, ale musiałam zostać przy recepcji i wszyscy na mnie tak patrzyli, kto przychodził do szpitalu, niby jestem chora, ale wyglądam jako lekarz w zielonym stroju 🙉🙈🙊 i jednocześnie w ciąży 😀
No taki czas, nie łatwy dla nas dla wszystkich...
Pozdrawiam Was i życzę Zdrówka 🌷🌷🌷
 
reklama
Dziewczyny czy Wasi mężowie/partnerzy izolują się od Was w dobie tego wirusa jeśli wychodza do pracy? Bo mój chce tak zrobic:/
Moj miał tydzień urlopu, teraz wezmie chorobowe bo jest podziębiony.
Wolałabym, żeby siedział w domu i te 3 miesiące ale niestety jak chorobowe jeszcze by się dało ogranac tak finanse ciężej. A jesteśmy w połowie wyprawki.

Stresuje się i martwię bo jego zakład pracy jest duży, jedną windą zjeżdża równocześnie 100 facetów, na zmianie 2 tys pracowników.
 
Moj mąż jest kierowcą autobusu w komunikacji miejskiej. On sam jest w strachu. Mimo środków ostrożności co dzień wozi setki ludzi..... na szczęście coraz mniej tych ludzi jeździ..... ja siedzę z synem 9l w domu i dostaje na głowę. Nudy straszne i już idzie dostać depresji. Moja gin odwołala wizytę na dodatek...
 
Mam nadzieję że będzie dobrze u Was dziewczyny i musimy dać radę w tym czasie niestety strach pozostanie bo jakoś też trzeba żyć i jednak nie da się całkiem odciąć od ludzi
 
Dziewczyny czy znacie może jakaś godna polecenia szkole rodzenia online? Wiadomo, że teraz nie prowadzą szkół rodzenia stacjonarnie, ale chociaż online przydałoby się coś rzetelnego dowiedzieć
 
Dziewczyny czy znacie może jakaś godna polecenia szkole rodzenia online? Wiadomo, że teraz nie prowadzą szkół rodzenia stacjonarnie, ale chociaż online przydałoby się coś rzetelnego dowiedzieć
Sprawdź na yt, na FB nazywa się yoami chyba Link do: Joanna Mróz
Też dostałam polecenie na forum
Ta dziewczyna ma zamiar prowadzić szkole rodzenia online, ja obejrzałam na razie pierwszy odcinek i mnie zaciekawiła. Są dwa a docelowo ma być bodajże pięć.
Położna Kasia na ig też ma kurs rodzenia online ale jest to platna opcja
 
Sprawdź na yt, na FB nazywa się yoami chyba Link do: Joanna Mróz
Też dostałam polecenie na forum
Ta dziewczyna ma zamiar prowadzić szkole rodzenia online, ja obejrzałam na razie pierwszy odcinek i mnie zaciekawiła. Są dwa a docelowo ma być bodajże pięć.
Położna Kasia na ig też ma kurs rodzenia online ale jest to platna opcja
Super dzięki, sprawdzę sobie
 
reklama
Hey dziewczyny w tym trudnym czasie
My w miarę możliwości staramy się ograniczać wyjścia dobrze ze mieszkamy w górach więc jest luzz z wychodzenie na pole😀
Odnośnie sklepu chodzimy na zmianę "zachcianki ciężarnej ale dezynfekcja podstawa i maseczki
Co do badań ostatnio na szybciej udało mi się z wizytą wiec jest wszystko ok. Co do badań bo również nieszczęsna krzywa cukrowa musiała byc zrobiona lecz przy moich ostatnich wynikach 94 cukru przy glukozie zwykłej powiedziała że narazie zaczekajmy lub isc i na szybciutko zrobic hemoglobine to samo wyjdzie lecz siedzi się 2 min😁
 
Do góry