reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
No to faktycznie spore opóżnienie. Nie chorowałaś czy coś? Nie brałaś leków? A możę stres? To wszystko może opóźniać...
 
Dziewczyny, spóźnia mi się okres tydzień czasu. Od ponad tygodnia tak naprawdę mam mocne bóle brzucha jak na miesiączkę, jajniki kłują jak szalone, piersi bolą, kręgosłup równiez boli okropnie... Wcześniej jeśli chodzi o śluz była susza, teraz niewielkie plamienia brązowe jak kawa z mlekiem heh... I zdarza się do tego wodnisty śluz
Robiłam dzisiaj test. Wyszedl negatywnie. Sama nie wiem o co chodzi. Dodam jeszcze że w 11 dc byłam u gina i nie widział owulacji... Sama już nie wiem co się dzieje. Przez tą całą sytuację nie wiem czy do giną się dostanę. Jutro będę próbować..
A ja bym nie wykluczała ciąży. Dwie moje koleżanki miały pozytywny test ciążowy długo po terminie @, hu nołs ;)
 
To dobre wieści. A masz jakiś namiar na te zalecenia?



To nie są brytyjskie badania, a raczej światowe. Oparte na działaniu podobnych wirusów, które są już bardziej zbadane, jak MERS czy SARS.
Macie jednak rację, że tak na prawdę jest za mało danych, żeby cokolwiek stwierdzić z całą pewnością.



Raczej nie, a na pewno nie podczas pierwszego dnia okresu. Bardziej prawdopodobne pod koniec, ale to raczej niepełnowartościowe owulacje, ponieważ jajeczko w tak krótkim czasie nie zdąży odpowiednio dojrzeć.



Ja zawsze miałam wrażliwe piersi i sutki po owulacji, ale jestem 20 dni po poronieniu i też zaczęły mnie już boleć od 5 dni, i to bardziej niż dotychczas (tak jak bolały w ciąży). Mam wiele symptomów dni płodnych, ale owulacji chyba nie było.



Testy owulacyjne przecież tego nie pokazują. Robi się je tylko do pierwszego pozytywu, bo dalej nie są już wiarygodne.

Ja Cie absolutnie nie oskarzam ;) smac mi sie tylko chce z z tego okreslenia przez brytyjczykow “wczesna ciaza” jak oni ciazy do 12tyg nie uznaja :D

Zeby nie bylo do brytyjczykow nic nie mam ;)
Sama z jednym jestem :D (polecam btw [emoji851])
 
reklama
Do góry