reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Poronienia nawykowe - leczenie immunologiczne

@Porzeczka1234 nie wiem chyba w miare dobrze. Malo krwawie, raczej tak na rozowo ze sluzem.
Ale brzuch mnie boli. Ale taki dziwny ten bol. Nie wiem czy to od zabiegu czy od antybiotyku jelita. Tak jakby mnie skreca. Czasami skurcz zlapie. Wszystko w dole brzucha mnie boli. Jakby mnie ktos skopal. Niby mowili zeby brac przeciwbolowe ale ten antybiotyk to silny i moze powodowac rozne sensacje zoladkowe z zapaleniem przelyku i zoladka wlacznie wiec nie chce za bardzo dokladac jeszcze niesteroidowe przeciwzapalne.
Nospe dzis wzielam. I probiotyki 2 razy dziennie biore. Mam nadzieje ze z kazdym dniem bedzie lepiej
Psychicznie teraz gorzej. Do zabiegu jakos sie trzymalam. Dopiero jak wczoraj stres opadl z porodnieniem z zabiegiem i szpitalem to sobie uzmyslowilam ze juz nigdy nie kupie malutkich bodziakow i nie bede wybierac wózka. No cóż. Taka kolej rzeczy chyba. Ale i tak mi bardzo przykro.
 
reklama
@sówka91 witaj ja bardzo mocno krwawiłam że skrzepami miałam nawet dwa krwiaki które były jeden po drugim i przy ujsciu dlatego najprawdopodobniej tak mocno leciało. Brałam acard i heparyne potem lekarz, kazał odstawic acard ale heparyne mam brać. Było bardzo ciężko kilka razy na IP i w szpitalu. Leżałam prawie 4 miesiące teraz się uspokoiło ale nadal się boje.
 
@sówka91 witaj ja bardzo mocno krwawiłam że skrzepami miałam nawet dwa krwiaki które były jeden po drugim i przy ujsciu dlatego najprawdopodobniej tak mocno leciało. Brałam acard i heparyne potem lekarz, kazał odstawic acard ale heparyne mam brać. Było bardzo ciężko kilka razy na IP i w szpitalu. Leżałam prawie 4 miesiące teraz się uspokoiło ale nadal się boje.
Kochana dziękuję za tą wiadomość, bo u mnie to wręcz krwotok był.. Póki co leżę ile mogę i mam nadzieję, że maluszek da radę.. A u Ciebie który to tydzień teraz? I kiedy się uspokoiło?
 
@sówka91 i mnie jutro 24 tydzień się zaczyna i jutro wizyta u gin zobaczymy jak Mały oby było dobrze. U mnie gdzieś koło 17-18 tyg się chyba uspokoiło .
Ale wspaniale, 24 tygodnie to już musi być wszystko dobrze, nie ma innej opcji ♥️ Synek dał radę, a teraz to już duży bobas ☺️ Ja w piątek mam prenatalne i mam nadzieję, że wrócę z dobrymi informacjami..
 
reklama
Dziewczyny czy to możliwe że już, w 24 tyg pojawia mi się siara z sutkow? Mam taką przezroczysta wydzielinę czasem na bieliźnie ale jak patrzę to z sutkow nic nie leci tylko czasem czuje,ze są wilgotne ale jak dotykam są normalne
 
Do góry