reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
U mnie tez się pojawiają takie napinania ciężkość na dole brzucha nie często ale sie pojawia mam nadzieje ze to nic złego :*
 
U mnie też te same " objawy" mam nadzieję tylko, że szyjka się nie skraca. W piątek wizyta to się dowiem. Mam nadzieję, że dr nie odwoła.
 
Dziewczyny gdzie teraz kupujecie wyprawki, w jakiś sklepach online?

Ja dużo zamawiam ze smyka ale to dlatego ze otrzymałam karty prezentowe z pracy. Porównując ceny często są podobne z innymi na rynku (sklepy stacjonarne są droższe niż online), do tego zrobiłam zamówienie w aptece gemini (tu uwaga bo dostałam info że paczka będzie w przeciągu 10 dni roboczych) oraz czaję się na allegro ze względu na smarta
 
Ja dużo zamawiam ze smyka ale to dlatego ze otrzymałam karty prezentowe z pracy. Porównując ceny często są podobne z innymi na rynku (sklepy stacjonarne są droższe niż online), do tego zrobiłam zamówienie w aptece gemini (tu uwaga bo dostałam info że paczka będzie w przeciągu 10 dni roboczych) oraz czaję się na allegro ze względu na smarta
U mnie dotarła po 14 dniach paczka z Gemini. No ale najważniejsze, że jest.
 
reklama
Cześć dziewczyny 😚widze , ze juz szykujecie wyprawkę do szpitala .... a mi sie ciagle wydaje ze jeszcze jest czas ....chyba bede musiała tez usiąść i zamówić co trzeba 😃zaczęłam 23 tc , muszę zrobić test na glukozę a mam pełno obaw czy teraz bedzie bezpiecznie :( czy czekać ale do kiedy .... potem moze być gorzej w sensie ze więcej przypadków wirusa .... co tu robić 😐🤔
 
Do góry