reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

Tez niestety nie wiem co to zgaga i mdłości tak się zastanawiam że praktycznie ciążę przeszłam bezobjawowo 😁😅 oprócz tego że na początku mogłabym spać i spać wiecznue zmęczona byłam 😁 a dziś obudziłam się z lepszym humorem 🙃 czeka mnie sterta prasowania ciuchów małego 😅 a tak nie lubię prasować 😁😅 no ale ten chociaż czas mi zleci 🙂 a mam pytanie chodzi mi o połóg czy wtedy używany zeli do higieny intymnej jakiś delikatny pytam bo bladego pojęcia nie mam 🤷

Ja używałam szare mydło w płynie (biały jeleń) i teraz też zamierzam. Również do mycia całego ciała, brzucha po cesarce.
 
reklama
Dziewczyny, a jak u Waszych maluszków z czkawką? (według ost usg aktualnie mam 31t6d)
Ja mam wrażenie że mój mały się nie rusza poza tymi momentami jak mu się czka 🤦‍♀️
Niby gin powiedziała że maluch może mieć czkawkę nawet cały dzień i nie ma się czym martwić ale u mnie ostatnio jest apogeum, ma po 3-4 x dziennie po kilkanaście minut 🤦‍♀️
 
Dziewczyny, a jak u Waszych maluszków z czkawką? (według ost usg aktualnie mam 31t6d)
Ja mam wrażenie że mój mały się nie rusza poza tymi momentami jak mu się czka 🤦‍♀️
Niby gin powiedziała że maluch może mieć czkawkę nawet cały dzień i nie ma się czym martwić ale u mnie ostatnio jest apogeum, ma po 3-4 x dziennie po kilkanaście minut 🤦‍♀️
Nie zawsze zwracam na to uwagę, ale mój potrafi mieć 3 lub 4 dziennie, po kilka do kilkunastu minut. Zależy od dnia :)
 
Dziewczyny, a jak u Waszych maluszków z czkawką? (według ost usg aktualnie mam 31t6d)
Ja mam wrażenie że mój mały się nie rusza poza tymi momentami jak mu się czka 🤦‍♀️
Niby gin powiedziała że maluch może mieć czkawkę nawet cały dzień i nie ma się czym martwić ale u mnie ostatnio jest apogeum, ma po 3-4 x dziennie po kilkanaście minut 🤦‍♀️

U mnie też bywa, że mała ma czkawkę kilka razy dziennie. Zwykle wtedy mocniej się rusza - chyba ją ta czkawka denerwuje ;)
 
U mnie też bywa, że mała ma czkawkę kilka razy dziennie. Zwykle wtedy mocniej się rusza - chyba ją ta czkawka denerwuje ;)

Mój to samo 😂 kilka razy czknie to spokój ale jak się przedłuża to armagedon w brzuchu 😂😂😂😂
Pewnie znowu mały dowcipniś bawi się w nocy jak śpię a dzień robi sobie siestę co by mamuśkę nastraszyć czy normalnie się porusza 🤦‍♀️
Przez to też ciężko mi wyliczać jego ruchy w dzień 🤦‍♀️
 
Ja akurat nie wiem co to zgaga, ale bardzo dobrze wiem co to wymiotować po 10 razy dzień w dzień do 5-go miesiąca 🤦🏼‍♀️ Teraz jedynie jeszcze mdłości pod wieczór. Czasem trudno umieć się nacieszyć z okresu ciąży [emoji85][emoji87][emoji86]
Ja się dowiedziałam w drugiej ciąży co to zgaga, ale nie wiem co to mdłości w ciąży więc współczuję 🥴
 
Mój to samo 😂 kilka razy czknie to spokój ale jak się przedłuża to armagedon w brzuchu 😂😂😂😂
Pewnie znowu mały dowcipniś bawi się w nocy jak śpię a dzień robi sobie siestę co by mamuśkę nastraszyć czy normalnie się porusza 🤦‍♀️
Przez to też ciężko mi wyliczać jego ruchy w dzień 🤦‍♀️
Mój mało due rusza dlatego nie liczę jego ruchów bo bym zwariowała od negatywnych myśli 😳 dlatego sprawdzam detektorem czy wszystko ok 🙂 i wizyty u lekarza mnie uspokajają ostatnio było wszystko dobrze więc jestem spokojna 🙂
 
Tez niestety nie wiem co to zgaga i mdłości tak się zastanawiam że praktycznie ciążę przeszłam bezobjawowo 😁😅 oprócz tego że na początku mogłabym spać i spać wiecznue zmęczona byłam 😁 a dziś obudziłam się z lepszym humorem 🙃 czeka mnie sterta prasowania ciuchów małego 😅 a tak nie lubię prasować 😁😅 no ale ten chociaż czas mi zleci 🙂 a mam pytanie chodzi mi o połóg czy wtedy używany zeli do higieny intymnej jakiś delikatny pytam bo bladego pojęcia nie mam 🤷
Ja kupiłam korę dębu i robilam napar nawet podczas robienia siku lalam sobie i usmierzalo pieczenie po porodzie, teraz tez tak będę robić i dodatkow tantum rosa gdybym była szyta
 
Dziewczyny, a jak u Waszych maluszków z czkawką? (według ost usg aktualnie mam 31t6d)
Ja mam wrażenie że mój mały się nie rusza poza tymi momentami jak mu się czka 🤦‍♀️
Niby gin powiedziała że maluch może mieć czkawkę nawet cały dzień i nie ma się czym martwić ale u mnie ostatnio jest apogeum, ma po 3-4 x dziennie po kilkanaście minut 🤦‍♀️
U mnie tez coraz czesciej ma czkawke, właśnie zjadlam jajeczniczke na cebulce i pieczarkach no i czkawka jak ta lala 🙈🤦‍♀️
 
reklama
Ja kupiłam korę dębu i robilam napar nawet podczas robienia siku lalam sobie i usmierzalo pieczenie po porodzie, teraz tez tak będę robić i dodatkow tantum rosa gdybym była szyta

Ja tez stosowałam tantum rosa po poprzednich porodach i naturalny płyn z wyciągiem z kory dębu, ale teraz cos nie moge go nigdzie znaleźć.
 
Do góry