reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Majóweczki 2020

reklama
Od położnej, a kiedyś wcześniej od lekarza, usłyszałam, że do okolic intymnych, w każdej sytuacji, najlepsze jest zwykle mydło w kostce (np. Biały jeleń). Powinno być najlepiej jak najmniej aromatyzowane. :) Używam od 4 lat i zamierzam też w połogu :) odstawiłam wszystkie żele - do mycia do higieny intymnej i widzę poprawę i skóry i "tam". Ja od dziecka walczę z różnymi przypadłościami skóry, potem przy niedoczynności jeszcze doszła patologiczna suchość i właśnie zwykle mydło bardzo mi pomogło (plus oczywiście balsamy po kąpieli).

Co za noc... O 3 moje dziecię stwierdziło, że to będzie świetny czas na zmianę pozycji. Kręcił się koło godziny 😅 próbowałam zmieniać pozycje (na boku, na plecach), ale nie robiło to na nim żadnego wrażenia (gdzie normalnie się w miarę uspokaja). 😅 Chyba zaraz wstanę i sobie lekką kawę zrobię bo czuję się nie do życia.
Moja mała dziś zaczęła szaleć o 5 rano. Szok. Jak stado galopujących koni.... Mam nadzieję, ze wszystko ok. Dziś mam telefon od gina to się dowiem o co chodzi :)
Miłego dzionka
EB
 
Ja używam płynu do higieny intymnej Lactacyd o niskim pH. Bardzo mi pomaga i nie podrażnia. Szare mydło super do reszty ciała, ale w tych okolicach się nie sprawdziło 😂

Mój czorcik też ma często czkawkę ❤️ Jemu nie przeszkadza, ale mnie owszem, zwłaszcza, że ma główkę na dole i mnie puka w pochwie 😜

Byłam dzisiaj na badaniach. Mierzenie temperatury, wywiad, dezynfekcja rąk, maseczka, ankieta, szatnia. Trochę to trwało, ale wreszcie mają jakieś zabezpieczenie, bo 16 go nic nie było poza przeniesieniem rejestracji. Póki co wizyta w poniedziałek aktualna 😉 Zobaczymy w poniedziałek 😜
 
Ja używam do ciała zwykłego mydła w kostce, ale do okolic intymnych muszę mieć płyn do hig. intymnej. Jak zaczęłam używać szarego mydła tam, to pierwszy raz w życiu mialam infekcje... Wróciłam do płynów i znowu spokój.
 
Ja używam płynu do higieny intymnej Lactacyd o niskim pH. Bardzo mi pomaga i nie podrażnia. Szare mydło super do reszty ciała, ale w tych okolicach się nie sprawdziło 😂

Mój czorcik też ma często czkawkę ❤ Jemu nie przeszkadza, ale mnie owszem, zwłaszcza, że ma główkę na dole i mnie puka w pochwie 😜

Byłam dzisiaj na badaniach. Mierzenie temperatury, wywiad, dezynfekcja rąk, maseczka, ankieta, szatnia. Trochę to trwało, ale wreszcie mają jakieś zabezpieczenie, bo 16 go nic nie było poza przeniesieniem rejestracji. Póki co wizyta w poniedziałek aktualna 😉 Zobaczymy w poniedziałek 😜

Moja mała też ma często czkawkę kilka razy dziennie 😁 ale mimo tego że czkawkę czuje na samym dole to moja tam mam pupe 🤷‍♀️
Za to w nocy mam wrażenie że cały czas śpi i budzi się dopiero jak ja się obudzę 🤔
Ale to już duża panna jest 😂

U mnie właśnie kawa i taki leniwy dzień
Myślę co by tu upiec 🤤
 
reklama
Ja po połówkowym myślałam, że będę miała grubaska, dlatego mam większość 62, ale po usg III trymestru okazało się, że jednak będzie okruszek (jak dobrze pójdzie, to w 40 tygodniu dobije do 3kg) i chyba będę musiała jeszcze coś dokupić.
Chciałam iść do Pepco, bo tam tanie rzeczy, ale związku z epidemią, muszę poczekać. Najwyżej będę podwijać rękawy, a śpiochy wiązać na słupły 😂
 
Do góry