reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Ja - mało wiedząca i nie podpierającą się żadnymi badaniami mogę powiedzieć, że od swojego lekarza w klinice słyszałam zawsze, że crio daje większe szanse. Może inaczej.
Więcej ciąż mieli z crio niż świeżych transferów.
Mi się wydaje, że trochę przekręcają przyczyny. Moim zdaniem nie świeży zarodek jest problemem, tylko organizm swieżo po stymulacji, który jest przecież rozchwiany hormonalnie. W przypadku zwierząt to się potwierdza i jest dużo więcej sukcesów na świeżych zarodkach.
 
reklama
Dziewczyny, bo tak myślę o tej glukozie w moczu, czytałam ze albo cukrzyca ciążowa, albo nerki albo wątroba. Nie nakręcam się oczywiście. Ale pójdę jutro i oddam jeszcze raz mocz do badania i zobaczę czy dalej wyjdzie. Ale macie pomysł czy cos jeszcze przy okazji zrobic? Np próby watrobowe?
Powtórz sam mocz. Jak wyjdzie to samo to zrób próby wątrobowe i panel nerkowy.
 
Patrząc na moją historię z czasem patrząc na dziecko naprawdę w dupie ma się czyje to geny... Tymbardziej, że tu jest jasna sytuacja bo decyzja wspólna. Kd, dn, az wszystko bym brała byle by mieć dziecko.
Jestem tego samego zdania!! . Ja to nawet jestem gotowa na adopcje dziecka , gdyby tylko te precedury człowieka nie zniechęcaly to pewnie więcej dzieci miało by dom ;(
 
Dobrze,ze te badanie moczu nie jest jakieś skomplikowane i po prostu częściej będę je robila. Gdyby nie Wy to nawet bym na to dziś uwagi nie zwróciła, bo nie było obok żadnej L czy H.. A jeżeli chodzi o cukier to lekarz nie kazal mi robić glukozy na wizytę ale sama ja zrobiłam z ciekawości jak tam się zachowuje, bo metformina odstawiona A ja sobie ostatnio dietę odpuscilam..
No ale cukier we krwi przecież masz ok. Też się bałam, że będę miała więcej ale wynik podobny. Tyle, że insulina na czczo 8, zobaczymy jak będzie się to rozwijać, najwięcej chyba 11 miałam dawno temu.
 
Czyli nie ma się co dziwić że dupa z tego wyszła [emoji29]
A podobno Novum takie super i wogole..
Nie załamuj się. Pierwszy transfer zawsze jest takim na próbę. Przynajmniej ja tak uważam. Nigdy nie wiadomo jak organizm zareaguje na stymulację i na zarodek. Teraz wiesz ,że coś nie tak możesz poszerzyć diagnostykę poszukać przyczyny. Nie załamuj się działamy !!!
 
reklama
Do góry