reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

reklama
@fredka84 zniknęłaś jak @bazylia128? [emoji31]
Co słychać? Jak Twoje różowe wlosy? Mój zakład fryzjerski dalej zamknięty, wiadomo,
Ale wczoraj napisali,ze anuluja wszystkie wizyty bo nie będą w stanie poprzekladac.. A to taki zakład oblegany, Takze nie wiem kiedy się tam dostanę. Moja głowa wola o pomstę do nieba.
Jezdem jezdem [emoji8]. W ogrodzie zapieprzam od rana [emoji33]. Tyle roboty a jutro nie by deszcz ma padać [emoji1751]. W tygodniu tak mało czasu na to wszystko, jak wracam to obiad trzeba zrobić, mieszkanie z deka ogarnąć i zostaje mi z godzinka na ogród [emoji1745]
 
Dziekuje dziewczyny ze mimo mojego wczesnejszego napadu szalenstwa, myslascie o mnie, martwilyscie sie i wspieralyscie [emoji173] I co do niektorych wypowiedzi - nie nikim nie manipuluje... Ja powoli dochodze do siebie, chociaz psychicznie i fizycznie nie jest jeszcze łatwo. Zapomnialam jak to jest czuc sie w takiej kondycji jakiej bylam przed stymulacja ;( Co do kliniki to dalej nie mialam kontroli ale za tydzien mam umowiona wizyte. Dziwne bo wiem ze znajoma jedzie z mezem na oddanie nasienia do nich bez zbednych problemow. Moze czekaja az moje emocje opadna... Podjelismy kilka decyzji, ktore i tak jeszcze musimy sprecyzowac. Bedziemy badac ten jeden pozostaly zarodek ale nie bedziemy go juz mrozic po badaniu tylko od razu go przetransferujemy. Chcemy miec pewnosc. Zanim zrobimy transfer podejde do histeroskopi bo niestety po takiej hiperstymulacji rozne moga byc powiklania a i jak sam Lekarz stwierdzil punkcja byla bardzo trudna. Udalo mi sie wyprosic na Łukaszu mozliwość do podejscia w razie potrzeby do protokolu z komórka dwaczyni. Ja wiem ze produkuje swoje komorki ale przy takim AMH tak naprawde nie wiemy jakiej one sa jakosci i mam tez juz swoje lata. Jeszcze rok i 8 miesiecy temu mialam 90% pozytywnego wyniku ze stymulacji, tym razem 10% - to jest tragedia... Wiem tez ze cala stymulacja byla calkowice spartaczona a o samej hodowli juz nie wspomne. Niestety mocno to przezywam bo moja sytacja nie wyglada wesolo. Raz ze adopcja komorki to koszt prawie 25 000, przed chwila wydalismy 15 000, a kolejna cala procedura z moimi komorkami to kolejny koszt 15 000, dodajac te sumy juz teraz wiem ze zwyczajnie nie bedzie mnie na to stac... Mieszkamy i pracujemy w PL a tutaj zarobki wygladaly i wygladaja zupelnie innaczej niz za granica. I mysle ze malo kogo bylo by stac na takie wydatek bo doskonale pamietam, ze niektore osoby tutaj nie bylo stac na badania immuno bo sam transfer byl juz duzym obciążeniem... Daletgo musimy podjac najtrudniejsza decyzje w zyciu... Mam tez swiadomosc ze transfer tez bedzie przesuniety na kolejne trzy miesiace jak nie na dluzej w obecnej sytuacji. Sytuacja gospodarcza w kroaju bedzie wygladalya tak ze w zasadzie wogole nie bedzie wygladala a na rzad nie mamy co liczyc bo dla nich w takiej sytacji najwazniejesze jest przeprowadzenie wyborow za wszelka cene. Zaostrzenia w PL sa duze a beda jeszcze wieksze. Oboje z łukaszem pracujemy w usługach i to dla ludzi o wiekszych potrzebach. U mnie firma juz zawiesila chwilowo dzialanosc a wiem ze na tym sie nie skonczy. Korona moze odpusci w czerwcu ale z tego co sie wypowiadaja na jesien byc moze bedzie drugi jeszcze wiekszy atak. Na swiecie dzieje sie nieopisane sytacjach, w Indiach ludzi bija za wychodzenie z domu, w stanach w NY sa poroskladane namioty na zwloki bo prosektoria sobie z tym nie poradza. Na calym świecie celebryci i sportowcy przekazuje swoje MILIONY dolarow na zakup masek i respiratorow, u nas zajmuja sie wyborami. Ludzie umieraja sami w meczarniach bez rodziny. Malutkie dzieci nie doczekuja operacji na serca kotre kosztowaly rodziny majatek bo brak i personelu i przede wszystkim respiratorow. Nasza słuzba zdrowia sama decyduje sie na kilkumiesieczna rozłąke z rodzina bi nie chca ich narazac i za swoje ieniadze kupuja maseczki, zebym milei szanse jeszcze na powrot do domu. I niestety ale nie potrafie zrouzmiec paniki w takiej sytuacji z powodu braku wizji kupna wozka... Sytuacja w jakiej jestesmy dotknie nas wszystkie tutaj: t kotre sa przed stymylacja, te przed transferem (o leczeniu immuno moze zapomniec na kilka dobrych miesiecy), te w ciazy - to beda bardzo ciezkie dla nas czasy i wszystkm nam zycze jak najlepiej. Ale nie jestem taka optymistką ;) Od dawno to forum juz sie podzielilo na te w ciazy i te dalej walczace... Po takich walkach i przejsciach zajscie w ciaze mysle ze pozwala zapomniec cale to szalenstwo i cierpienie - to naturalne jak podobno zapomina sie szybko bol porodu jak tylko zobaczy sie swoje dziecko - prawda? Nie wiem bo jeszcze nigdy tego nie doswiadczylam i ta wizja niestety caly czas sie oddala. Zycze wszystkim duzo zdrowia i sily bo beda nam wszystkim bardzo potrzebne ....
Kochanie ty moje [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️. Moge jedynie napisać że strasznie bym chciała być w tych momentach obok ciebie i cię po prostu przytulać [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️
 
Jezdem jezdem [emoji8]. W ogrodzie zapieprzam od rana [emoji33]. Tyle roboty a jutro nie by deszcz ma padać [emoji1751]. W tygodniu tak mało czasu na to wszystko, jak wracam to obiad trzeba zrobić, mieszkanie z deka ogarnąć i zostaje mi z godzinka na ogród [emoji1745]
Nie jeszcze nie cwicze. Pierwsze dwa dni nawet malo pamietam bo dostalam relanium 5 i wiekszosc czasu chcialam poporstu przespac, nic nie jadlam, nawet sie nie mylam :o Pozniej czesciej zaczelam wychodzic z lozka i rece mi sie trzesly jak u alkoholika probujac zjesc cokolwiek. Teraz juz sobie siedze na balkonie i szczotkuje psiorki na słoneczku bo one tez to odczuly ;( mam ciagle wieksze badz mniejsze bole brzucha, ciagniecia nogi w plecach, ale brzuch mialam zawsze miekki i nie mialam wzdec wiec dziwne, tylko ze ja nigdy nie mialam z brzuchem problemow. Sny jak zwykle dopisywaly ...
 
Obiecalam, ze wstawie jak przyjda:
IMG_20200328_130847.jpeg
 
@bazylia128 jeśli nie macie aż wielkiej bariery finansowej to podejdź jeszcze do stymulacji. Zwłaszcza, że klinika wam zaproponowała za darmo. Nawet ustawodawca , czyli ówczesny rząd widział sens trzech stymulacji.
Ściskam, dużo siły życzę.
Wiem tylko ze po 3 stymulacji ciezko bedzie juz wygospodarowac srodki na adopcje komorki ;( Za tydzien na wizycie dowiem sie wszystkiego. Zostaje jeszcze kwestia mojego zdrowia bo to chol....ne AMH przy stymulacji doprowadza mnie do calkowitego wyniszczenia. Tylko ze piewrsza stymulke przeszlam zupelnie bezobjawowo... I tak naprawde nie zlicze juz setek wydanych na in vitro bo ja tez juz jestem po 4 transferach i dwoch stymulacjach, a naprawde bardzo obawiam sie przyszlosci zwiazanej z korona... Mamy jeszcze troche czasu, chce wierzyc ze ten jeden bąbelek jest zdrowy i bedzie chcial z nami zostac ❤
 
reklama
Nie jeszcze nie cwicze. Pierwsze dwa dni nawet malo pamietam bo dostalam relanium 5 i wiekszosc czasu chcialam poporstu przespac, nic nie jadlam, nawet sie nie mylam :o Pozniej czesciej zaczelam wychodzic z lozka i rece mi sie trzesly jak u alkoholika probujac zjesc cokolwiek. Teraz juz sobie siedze na balkonie i szczotkuje psiorki na słoneczku bo one tez to odczuly ;( mam ciagle wieksze badz mniejsze bole brzucha, ciagniecia nogi w plecach, ale brzuch mialam zawsze miekki i nie mialam wzdec wiec dziwne, tylko ze ja nigdy nie mialam z brzuchem problemow. Sny jak zwykle dopisywaly ...
do @Liliana87
 
Do góry