reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

A kłócie w pochwie wystepujace czasami tez jest okej? Wszystko to co czuje co bylo w tamtym miesiacu mnie niesamowicie denerwuje i nie mam pojecia czy mam sie przejmowac. Jutro ide na bete i progesteron bo boje sie ze progesteron moze nie domaga
Mnie do tej pory złapie czasem takie silne pojedyncze ukłucie a już 11+1/11+4 😊 Wtedy klepię po podbrzuszu i mówię „Nie gryź matki!!” Haha
 
reklama
Bardzo Wam dziekuje za odpowiedzi, podnioslyscie mnie na duchu. Dziekuje ;*
I pamiętaj kochana, że do ciąży potrzebny jest tylko jeden plemniczek :) Dacie sobie radę!! :) Na pewno może na początku być trudniej, ale teraz są na to specyfiki. Skoro macie wizytę przełożoną aż na maj, to niech mąż spróbuje pobrać przez miesiąc ten Profertil albo Fertilman Plus. Na pewno nie zaszkodzi!
 
Gdzie ma być ten plus?? :errr::errr:

Oby robili jakieś instrukcje dla blondynek (ciemnych) :errr:
Aga one tak wychodzą przy dużej becie 😉
IMG_20200402_002156.jpg
 
reklama
Do góry