reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czy jest jeszcze nadzieja? Brak akcji serca...

Hej, bardzo mi przykro, jeszcze 3 tygodnie temu sama przeżywałam podobny dylemat, lekarz tez nie widział akcji serca, ale było to w 6tc, dopiero po tygodniu się pojawiło, a ciąża okazała się o tydzień młodsza. Może się zdarzyć, że przy długich/nieregularnych cyklach, ciąża może być młodsza nawet do 2 tygodni, więc możesz jeszcze poczekać kilka dni na kolejne usg, ale nie dłużej...
Jestem po dwóch stratach i mam nadzieję, że Cię to nie spotka, ale niestety, poronienia na tak wczesnym etapie sa bardzo częste i nie mozna temu zaradzić :( Trzymam za Ciebie mocno kciuki!
Najgorsze jest to ze chyba ja już całkiem straciłam nadzieję... Jutro beta... Zobaczymy co bedzie...
 
reklama
Jeszcze to 5 mm... W tym tygodniu powinien miec już z 15 mm... Tak jakby nie rósł 😔 moja druga ciaza, pierwsza książkowa byla... nie sądziłam ze cos takiego teraz mnie spotka 😔
Miałam to samo i niestety na początku 10tc poroniłam sama. Nadziei lekarze mi nie dawali. Po 3ech miesiącach znowu byłam w ciąży i w 7tc brak akcji serca masakrz lekarz powiedział SPOKOJNIE przyjdź za 2 tygodnie które były dla mnie koszmarem :( i iii serduszko już biło i teraz obok mnie jest moja wymarzona córeczka chociaż kilka razy myślałam że nie uda się tej ciąży utrzymać i to w połowie. Dwie poprzednie ciążę książkowe miałam.
 
1. Przy 5 mm brak akcji serca jest jeszcze ok -powyżej 6 mm to kłopot.
2. Chyba dwójki nie ma.po prostu musisz czekać.
 
Wiem, że łatwo napisać, trudniej wykonać, ale trzeba być przygotowanym na najgorszy scenariusz, a nadzieję mieć na najlepszy. Lekarka opowiadała mi, że zdarzyła się w jej praktyce sytuacja, gdy dwa razy odsyłała pacjentkę do domu, by jeszcze tydzień poczekać na akcję serca, ale już za 3 razem wypisała jej skierowanie na zabieg. A w szpitalu na usg okazało się, że serduszko zaczęło bić i dziś ma zdrowie dziecko :) O tak długo opóźniła się owulacja u niej. Mam nadzieję, że u Ciebie też będzie szczęśliwy finał, daj znać jaki wynik bHCG. 🤗
 
Juz chyba wszytko jasne... Beta spada...
Screenshot_20200418_154942_com.android.chrome.jpg
 
Co teraz? Mam czekac na poronienie? Boze... W sr.ginekolog... Zwariuje do tego czasu... 😔😔😔

Bardzo mi przykro :( również byłam w podobnej sytuacji jednak u mnie bety nie badano. Pojechałam na IP i tam lekarz stwierdził brak tętna. Konsultowano to z trzema innymi i każdy jeden to samo :( następnego dnia miałam wywołanie.

Wiem że to tragedia, na samą myśl o tym że są takie przypadki, przeklinam los który każe borykać się kobietom z takim bólem.

Jestem duchem z tobą i innymi w takim przypadku, wiem że to co powiem może być bolesne jednak z czasem zrozumiałam że tak musiało być, że lepiej na tym etapie niż w zaawansowanym.

Trzymam mocno kciuki byś poradziła ten ból oraz by było to ostatni raz w Twoim życiu.
 
reklama
Bardzo mi przykro :( również byłam w podobnej sytuacji jednak u mnie bety nie badano. Pojechałam na IP i tam lekarz stwierdził brak tętna. Konsultowano to z trzema innymi i każdy jeden to samo :( następnego dnia miałam wywołanie.

Wiem że to tragedia, na samą myśl o tym że są takie przypadki, przeklinam los który każe borykać się kobietom z takim bólem.

Jestem duchem z tobą i innymi w takim przypadku, wiem że to co powiem może być bolesne jednak z czasem zrozumiałam że tak musiało być, że lepiej na tym etapie niż w zaawansowanym.

Trzymam mocno kciuki byś poradziła ten ból oraz by było to ostatni raz w Twoim życiu.
❤️❤️❤️Strasznie się boję... 😔😔😔
 
Do góry