reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

ciężaróweczki po in vitro

reklama
Mamusie kochane mam zaszczyt przedstawić Wam Igora 😘😍😍😍💓💓💓

Są jaja i siusior😍😂😂😂
IMG_20200514_222414.jpg
IMG_20200514_222435.jpg
 
Ja z moim walczyłam o tę poduszkę, bo mi zabierał [emoji23][emoji23][emoji23] ale on z tych co to zabierają całą kołdrę, swoją poduszkę mają w nogach i zabierają drugą itp. A właściwie to taki był i wg niego tego nie można było zmienić. Aż nasza córka zaczęła spać z nami i nagle okazało się, że tatuś śpi całą noc na jednym boku, bez krecenia sie, skopywania kołdry itp., żeby jak tylko się przebudzi mieć córkę na widoku [emoji23][emoji23][emoji23]
Dobre [emoji4]
 
U nas tak samo. 2 kolderki i spokój :)
Ja jakoś sobie nie mogę wyobrazić. Ja lubię się owinąć kołdra cala, calusienka. Czy to lato czy zima mi tylko nos wystaje. Często mam kołdrę pod głową i jak mi mąż pociągnie to się budzę.. Ale muszę go czuć,najlepiej całym ciałem i jak czasem zazartuje,że musimy mieć dwie kołdry to mu mówię,że jeszcze przyjdzie na to czas- jeśli w ogóle. [emoji23] pod jedna i jaka najbliżej siebie;) mąż się bardziej męczy bo mi ciągle zimno i w zwiazku z tym produkuje dużo ciepła, do niego się wlepiam, a on się rozkopuje bo mu za gorąco [emoji23]
 
Jak Ty już coś powiesz 😂😂😂😂😂😂😂 padłam 😂😂😂

No pewnie, że dumny 😍 po radości stwierdzam, że jest w 7 niebie mimo, że zawsze gadał, że on córeczkę chce 😁

I ja też musze się w mojego wtulić i on pufa a mi zimno 😂😂
Mój śpi okrągły rok w bokserkach luźnych i koszulce z krótkim rękawkiem, wiecznie mu gorąco a do dziś śpię w długiej piżamie i czasem skarpetki na stopach. My musimy mieć osobno kołderki bo śpimy o różnych porach no i ja niestety biorę cała do siebie. Wtedy on ma swoją 😊

Cudny synek, ja już coraz bliżej poznania płci - w poniedziałek połówkowe - 20+2
 
Mój śpi okrągły rok w bokserkach luźnych i koszulce z krótkim rękawkiem, wiecznie mu gorąco a do dziś śpię w długiej piżamie i czasem skarpetki na stopach. My musimy mieć osobno kołderki bo śpimy o różnych porach no i ja niestety biorę cała do siebie. Wtedy on ma swoją 😊

Cudny synek, ja już coraz bliżej poznania płci - w poniedziałek połówkowe - 20+2

No to trzymam ogromne ✊✊✊✊ za poniedziałek 😁 cudowne uczucie, mimo, że było nam wszystko jedno to jakoś tak wzięła nas wczoraj euforia życia większa niż przy pozytywnej becie 💓
 
reklama
Mój śpi okrągły rok w bokserkach luźnych i koszulce z krótkim rękawkiem, wiecznie mu gorąco a do dziś śpię w długiej piżamie i czasem skarpetki na stopach. My musimy mieć osobno kołderki bo śpimy o różnych porach no i ja niestety biorę cała do siebie. Wtedy on ma swoją [emoji4]

Cudny synek, ja już coraz bliżej poznania płci - w poniedziałek połówkowe - 20+2
Już polowkowe;) ale super. Czekamy na wieści;)
 
Do góry