reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

Nie zrozumncie mnie źle ale czuje się trochę jak 'chciwa' osoba, jak zastanowię się dłużej dlaczego podjęłam kolejną walkę która już kiedyś wygrałam bo długim i bardzo trudnym czasie, więc wchodzenie w to ponownie chyba trochę wynika z chciwości.. Wiem że zwyczajnie chciałabym raz jeszcze przeżyć to wszystko co przeżyłam z pojawieniem się syna na świecie bo jedyne tak szczere uczucie w zyciu ale skoro przyszło to z takim trudem to może zwyczajnie było mi to dane raz.. A to co przechodzę po powrocie to leczenia IVF to już tylko przyniesie cierpienie i ugasi nadzieję raz na zawsze, pozostawi niedosyt.. Pewnie się z tym nie zgodzicie, ale jak obserwuje ludzi wokół to wielu zwyczajnie nie docenia tego co ma...trochę czuje się jedna z nich przez to że nie zamknęłam po porodzie tego tematu raz na zawsze...
No kuwa, a Ciebie to znowu muszę strzelić bo pierdzielisz od rzeczy :o. Aduśku, posiadanie dziecka to święte prawo każdej kobiety, no może oprócz tych jebniętych i psychicznych. Nie jesteś chciwa!!!
No tak mnie zatkało, że nie wiem jak Cię ładnie zjebac:o
 
reklama
Dziewczyny plis dajcie dobry przepis na kacze piersi. W czym zamarynować itd. kiedyś zrobiłam syn jadł jak dzikus , już nie pamiętam przepisu. Innym razem były twarde , nie wspominając kaczych udekorować, które były już totalną klapą. Z reguły kupuję kaczkę w restauracji.

Ps wpisałam w lupkę kaczki i wyskoczyło "faszerują nas jak kaczki" hehe
😂😂😂 dobre
Uważaj bo przepisy na kaczki mogą być poblokowane:p
 
A dlaczego miałabyś zamknąć temat po porodzie? W sensie, że co - że mamy prawo tylko do jednego dziecka i mając je nie możemy marzyć o powiększeniu rodziny?
Jasne, że mając już dziecko podchodzi się inaczej, bo przecież udało się spełnić marzenie o byciu matka, ale nie znaczy to, że za kolejnym razem marzy się słabiej, albo ma się mniejsze prawo do oczekiwań czy nadziei.
Nie uważam, że oznacza to, że nie doceniamy tego co mamy. Uważam, że póki mamy środki i siły to walczymy o swoja pelnie szczęścia. I wbrew temu co się niektórym, nie będącym na naszym miejscu wydaje - mamy do tego prawo.
Nieagatko, widzę, że łagodniejesz nam - a myslałam że porządnie opierdzielisz Aduśka :p
Jaki się czujesz?
 
Kurcze, piękne słowa!!! Aż mi tak głupio.. Łaski jesteście tak mądre, tak ciepłe, szczere... Wolę być surowa dla siebi, jakoś tak mnie życie nauczyło ale jak czytam co piszecie to chyba dam sobie z plaskacza i po prostu zmierze się z tym co będzie! Już od czasu poronienia zaczęłam układać w głowie to tak że może nawet jak się znów nie uda to wyciągnę z tego coś dobrego... obiecalismy sobie z mężem że to ostatni raz ale wiem jak jestem uparta..i tak trochę w te swoje słowa nie wierzyłam jak mówiłam 'ok, ostatni raz!'
Dobro wraca mam nadzieję, dziś żona Pana z którym podpisaliśmy umowę najmu miała łzy w oczach i dziękowała mi ze ich wybraliśmy na najem bo oni od dawna o tym miejscu marzyli.. Ona jest Ukrainka i zakochała się w tym miejscu, w jej oczach widziałam szczerość, czułam że są szczęśliwi.. Tak dobrze się z tym czuje że tak całkiem nieświadomie uszczęśliwismy tych ludzi...
A ja w szczególności jestem mądra i ciepła 😂 Po hu...:p
No, w końcu doczytałam, że sie ogarnęłaś Ty moja chytra babo z Radomia:p
Aduśku, walcz o swoje szczęście, jesteś silna i nie możesz tak po prostu się poddać😘
 
Nieagatko, widzę, że łagodniejesz nam - a myslałam że porządnie opierdzielisz Aduśka [emoji14]
Jaki się czujesz?
Łagodnieje? A to Ci nowość, czekaj powiem Mezowi, bo mówi, że ciągle ryja drę [emoji16]
ADUS na kopa w dupsko zasługuje, ale szybko się zreflektowała to tym razem wybaczam [emoji16]
Ja się czuje ok, wczoraj miałam intensywny dzień więc dziś nie pospałam, bo mnie brzuch i plecy naparzają, ale cóż, to było do przewidzenia. Mam nadzieję, że jutro się dowiem kiedy rodze.
Dzięki, że pytasz [emoji8]
A wiesz co dziś będę robić? Tirsmisu z truskawkami omomom [emoji16][emoji16][emoji16]
 
Życzymy cierpliwości wszystkim oczekujących na wyniki i wizyty❤❤❤

Trzymamy kciuki za wgryzanie się Kropków w nowe 9 miesięczne domki Mamuś ✊✊✊

Ruszamy do boju po nasze szczęścia👍👍👍
Czekamy na pozostałe dziewczyny i spełnienie największego marzenia każdej z nas bycia mamą 😍
Trzymamy kciuki za same dobre wiadomości✊✊✊

Shake it up baby, twist and shout 😍😍😍
Będzie sie działo 👍👍👍

Skontrolujcie kalendarz i uzupełnijcie pod linkiem:
Link do: Kalendarz


"Masz problem z dopisaniem się do kalendarza? Masz zainstalowaną aplikację ""Arkusze Google""?"
Jeśli nie - zrób to!
Sklep Play -> wyszukaj arkusze google -> zainstaluj -> po zainstalowaniu otwórz kalendarz



2020-05-21 Pójdzka - beta
2020-05-21 Waleczna - wistyta u gina
2020-05-25 Bazylia - histeroskopia
2020-05-27 Goffa13 -termin porodu🎂🎂🎂
2020-05-29 Camileleka - wizyta u gina
2020-06-08 Gość gość ANNA - termin porodu
2020-06-08 nieagatka - termin porodu

2020-06-16 netiaskitchen - usg połówkowe
2020-07-02 sterlicja - termin porodu
2020-07-08 juchaa_87 - termin porodu
2020-07-08 Apola - termin porodu
2020-07-30 nadzieja xxx - termin porodu
2020-08-20 sandra777.12 - termin porodu
2020-08-23 Dakita30 - termin porodu😍
2020-08-25 candy - termin porodu
2020-09-03 Nencia - termin porodu
2020-09-28 E-lenna - termin porodu
2020-10-04 Artemida90 - termin porodu
2020-10-08 Liliana87 - termin porodu

2020-11-06 Netaskitchen - termin porodu



Urodziny: 🎂🎂🎂🍾🍾🍾

03.01 Aneczka85_01
11.01 Olusja1987
12.01 Bazylia128
29.01 Śliwka12345
02.02 Liliana87
16.02 s.ols3404
23.02 Dakita 30
28.02 Aduś16
01.03 Ananasowa93
05.03 Czarna1985
07.03 mary.m
06.04 Netiaskitchen
15.04 Waleczna36
28.04 Fredka84
01.05 Candygirl600
08.05 Sandra777.12
10.05 Migdalove
30.05 Smętna30 🍾🍾🍾
31.05 Cytrynka122
14.06 klaudiaanita
15.06 Cikulinka
15.06 Wiórka
26.06 Camilleka
07.07 Artemida 90
13.07 Laurka2019
04.08 Monikao777
13.09 Lola83
27.10 Anulka36
11.11 KarolinaJ79
24.11 Tasza
05.12 Nadzieja xxx

@Aduś16 - mocnnnee ✊ ✊ ✊ ✊ za bejbiki ;) jesli jeszcze nie doczytalam to przeprasazam ;)

@Pójdźka mocneeeeee ✊✊✊✊✊ za bete, mam od poczatku wrażenie ze tym razem sie udalo ❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤

@goffa13 - ty juz niedlugo rodzisz😍 mozne ✊✊✊✊✊ za rozpakowanie ❤❤❤

Miłego dnia :)
 
Łagodnieje? A to Ci nowość, czekaj powiem Mezowi, bo mówi, że ciągle ryja drę [emoji16]
ADUS na kopa w dupsko zasługuje, ale szybko się zreflektowała to tym razem wybaczam [emoji16]
Ja się czuje ok, wczoraj miałam intensywny dzień więc dziś nie pospałam, bo mnie brzuch i plecy naparzają, ale cóż, to było do przewidzenia. Mam nadzieję, że jutro się dowiem kiedy rodze.
Dzięki, że pytasz [emoji8]
A wiesz co dziś będę robić? Tirsmisu z truskawkami omomom [emoji16][emoji16][emoji16]
Zdjęcie obowiązkowo dawaj 😘
 
reklama
Hej ja od ranw pracy, wczesniej biegalam bo mi to troche pomaga na glowe ;) Moze byc tak ze chwile mnie nie bedzie to nie szukajcie mnie przez jackowskiego ;) Moja mama bedzie miala zabieg w poniedzialek a ja wtedy dokladnie bede miala histeroskopia- a chcialam jechac z nimi i teraz nerwy jeszcze wikesze tym bardziej ze ja pojade z moim bratem bo Łukasz w sb musi jechac do warszawy i zostaje do wtorku - przez corone ma zaleglosci i musi -no chyba ze ma tam jakas babe ;) Trzeba spiac dupsko i jakos przez to przejsc ale nerwy bee na potege ;(
 
Do góry