reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Dziewczyny po poronieniu

  • Starter tematu użytkownik an
  • Rozpoczęty
U

użytkownik an

Gość
Witam dokładnie rok temu bez 3 dni poroniłam, było to w 11tyg,
Okres mi się unormował i jest co 28 dni
Ale zastanawiam się czy u kobiet które poroniły hormony zwariowały?
Miewalam przed okresem dziwne dolegliwości ale w tym miesiącu zaraz po owulacji jest kosmos...
Płaczę, boli mnie kręgosłup z tyłu, miałam ślady krwi w śluzie, bola mnie okrutnie piersi, ciągną mnie jajniki i pachwiny...
Czy Wy również zauważyliście zmiany po poronieniu?
Istnieje również możliwość, że jestem w ciąży zawsze takowa istnienie gdyż kochałam się z mezem 2 dni przed owulacja tyle że był to stosunek przerywany
Ale pytanie brzmi raczej czy Wasze hormony po poronieniu wariowały? :)
 
reklama
Rozwiązanie
Hej dziewczyny, zadzwoniłam dzisiaj do mojej mamy (miałam jej nic nie mówić dopóki nie będę miała pewności, że wszystko jest ok) i powiedziałam o prawdopodobieństwie ciąży, braku @, słabej kresce na teście i tej becie nieszczęsnej i moja mama powiedziała, że mam sobie dać na tą chwilę spokój z myśleniem o tym wszystkim i PRZEDE WSZYSTKIM mam teraz NIE ROBIĆ żadnych badań i żadnych testów, bo to jest tylko dla mnie niepotrzebny stres to chodzenie na bete stale! Kiedyś tego nie było, nikt kobiet nie wysyłał na żadne bety itp...po prostu w odpowiednim czasie przychodzily do lekarza i się okazywało, czy jest pęcherzyk, czy nie...ja z synem nie robiłam żadnej bety, od momentu jak zrobiłam test po prostu nie dostałam @, a po 4 tygodniach...
reklama
Ciąża jest tu się nie ma co zastanawiać i żaden trefny test! Jest i koniec :)
Hahahaha no wszystko na to wskazuje 😁😁😁 ale wiesz, odetchne jak teraz przez tydzień nie dostanę tego okropnego okresu i lekarz mi potwierdzi na następnej wizycie, że wszystko jest dobrze 🙏 ...A jak jeszcze się okaże, że to dziewczynka to zacznę wierzyć w prorocze sny 😱😁😂
 
Heheh no im mniej tym bardziej czule :) robisz test? :)
Dzisiaj go kupię. A zrobię jutro rano jeśli nie dostanę miesiączki. - I tu Wam opowiem pewną anegdotkę z mojego życia... Za każdym razem kiedy myślałam, że jestem w ciąży i robiłam test rano to zawsze kilka godzin później dostawałam okresu. Natomiast jeśli kupiłam i zrobiłam tego samego dnia, niezależnie od pory to okazywało się, że byłam w ciąży 🙈
Dlatego jeśli dzisiaj kupie i się wstrzymam do rana... to jakoś tak już teraz jestem pewna, że nic z tego.
 
Kurczę, ledwo widać.. ale jak się oddaliłam od monitora to widzę tam taki dzień.
Nooo to co? Gratulacje!!! 🤰❤❤❤❤
Na żywo bardziej widać, ten aparat takie fatalne zdjęcia robi niestety 🤦‍♀️🙈 ale jak myłam gary zanim zrobiłam test to poczułam się jak ostatnio jak się okazało, że to ciąża, więc już wiedziałam co mi pokaże test 😁
 
Dzisiaj go kupię. A zrobię jutro rano jeśli nie dostanę miesiączki. - I tu Wam opowiem pewną anegdotkę z mojego życia... Za każdym razem kiedy myślałam, że jestem w ciąży i robiłam test rano to zawsze kilka godzin później dostawałam okresu. Natomiast jeśli kupiłam i zrobiłam tego samego dnia, niezależnie od pory to okazywało się, że byłam w ciąży 🙈
Dlatego jeśli dzisiaj kupie i się wstrzymam do rana... to jakoś tak już teraz jestem pewna, że nic z tego.
Jutro zobaczymy :) nie ma co się nastawiać negatywnie i mówi to osoba która właśnie nażarła się czekolady ze smutku że napewno nie będzie 🤣 nie bierz że mnie przykładu🤣
 
reklama

Podobne tematy

U
Odpowiedzi
4
Wyświetleń
1 tys
użytkownik an
U
Do góry