reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Okres po poronieniu

U

użytkownik an

Gość
Poroniłam w maju w 11 tygodniu , miałam zabieg łyżeczkowania , po 6 tygodniach dostałam okres , trwał dłużej niż zwykle tzn normalne krwawienie około 6 dni plus plamienia dodatkowo około 5 dni , po tym czasie kochałam się z mezem ale z prezerwatywa
Okres zawsze miałam regularny co 28 dni , aktualnie spóźnia mi się 5 dni , od 3 dni mam mdłości
Wykluczam ciążę bo zabezpieczaliśmy się ale niepokoi mnie spóźniający się okres , za mdłości winie hormony może coś się pokickalo
Boje się że rozregulowal mi się okres , chciałabym starać się o drugie dziecko za rok
Boje się że nie bede mogła być w ciąży przez to poronienie i rozg regulowany okres
Czy któraś z mam przeszła to samo ? Jak z okresem po poronieniu ?
Ciągle kuje mnie macica tzn od kilku dni , jak za 5 dni nie pojawi się okres to pójdę do lekarza :(
 
reklama
Rozwiązanie
U
Właśnie może za bardzo panikuje , narazie nie chce zachodzić w ciążę ale za rok / dwa :) ale kiedyś chce :)
Ja po zabiegu miałam 3tyg krwawien i plamien pod koniec po czym po tygodniu dostałam 1okresu też trwał dłużej. Cykle wahały się 23-33dni ale po 4 odczekanych miesiacach zaszłam w ciążę w 1cyklu staran. Jeśli cię to martwi pójdź do lekarza. Moim zdaniem musi wszystko się unormowac.
 
Ja po poronieniu 3 cykle długie po 35/37 dni ,później wróciły do normy ,spokojnie organizm potrzebuje czasu jeden mniej drugi więcej ,zajdziesz w ciąże jak organizm będzie gotowy
 
Chyba po łyżeczkowaniu jest inaczej.
Ja bez zabiegu i farmakologii @ dostałam wg. cyklu, gdzie 1szy dzień cyklu liczyłam od pierwszego dnia krwawienia poronnego i równo po 28 dniach mam @, jak zwykle.
 
Do góry