reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Styczniówki 2021

Mnie nic nie pobolewa. Ale zapytałam lekarkę czy jakby brzuch bolał to gorzej jak się weźmie leki czy gorzej jak boli to powiedziała, że może boleć. I wtedy się położyć. Nie mówiła nic o nospie.
Ja bym była ostrożna. Wiadomo, że jak boli i lekarz pozwolił to czemu nie, ale na pewno bym nic nie brała przy lekkim dyskomforcie.
Mnie na samym początku jeszcze przed terminem miesiączki bolał jak na okres, teraz raz po raz, ale rzadko 😇
 
reklama
No ogolnie prolaktyne miałam wyższa niż norma, ale raczej nie jakoś strasznie dużo, bromergon zalecił mi i ginekolog i endokrynolog
Ja też miałam nieco ponad normę, ale mi taki wynik blokował mi owulacje. Po 5 miesiącach poszlam do innego lekarza i tak juz biore cały czas. Do tego ja musiałam mieć wywołaną owulacje Clo i ovitrelle. Ona mi mówiła, ze pierwszy trymestr bede musiala brać Bromergon. Nie miałam kolorowo, ale z cudownym finałem 🤰
 
Z chęcią :) wczoraj byłam u lekarza potwierdzić ciąże, bo była niespodzianką :) z której bardzo się cieszę ❤ termin porodu wyznaczyła na 20.01.21 i kazała brać ten duphaston, czy wam na 1 wizycie też nie założono karty ciąży?
Mi tez nie założył, ale myśle ze zrobi to na najbliższej wizycie, bo będę miała wyniki badań.
 
Ja słyszałam ze lekarze maja przykazanie zakładać karty po badaniach . Mi założyli bardzo wcześnie ale dlatego że u mnie jak byłam na pierwszym usg już był duży zarodek A w 5 tyg biło już serduszko.
Teraz będę męczyć się z tą Toksoplazmoza.
Wczoraj miałam robione testy i czekamy na wyniki i to zdecyduje co będzie dalej.
Lekarz zakazny powiedział że jak wyjdzie duży wynik dostane antybiotyk i co miesiąc będziemy robić Toksoplazmoze zeby zobaczyć czy zmaleje czy nie.
Dajcie kochane o siebie bo z tym naprawdę nie ma żartów.
 
Cześć kobiety! Trochę mnie tu nie było więc gratuluję wszystkim nowym zafasolkowanym mamusia! Dziewczyny jak się czujecie? U mnie chyba pojawiają się pierwsze mdłości, a jak nie mdłości to nieźle chwilami mieli mi w żołądku... ale za to humorki i chimery mi przeszły więc taka ulga. Byłam we wtorek u mojej Pani ginekolog i uwaga widziałam już moje 6 mm szczęście z biajcym serduszkiem! I pomyśleć, że tydzień wcześniej był widoczny pecherzyk ciążowy z pęcherzykiem żótkowym bez zarodka. To wszystko jest tak magiczne. Kolejna wizyta 28.05. A Wy kochane macie wizyty w przyszłym tygodniu? Miłego weekendu! ❤✊😘
20200519_161109.jpg
 
reklama
Cześć kobiety! Trochę mnie tu nie było więc gratuluję wszystkim nowym zafasolkowanym mamusia! Dziewczyny jak się czujecie? U mnie chyba pojawiają się pierwsze mdłości, a jak nie mdłości to nieźle chwilami mieli mi w żołądku... ale za to humorki i chimery mi przeszły więc taka ulga. Byłam we wtorek u mojej Pani ginekolog i uwaga widziałam już moje 6 mm szczęście z biajcym serduszkiem! I pomyśleć, że tydzień wcześniej był widoczny pecherzyk ciążowy z pęcherzykiem żótkowym bez zarodka. To wszystko jest tak magiczne. Kolejna wizyta 28.05. A Wy kochane macie wizyty w przyszłym tygodniu? Miłego weekendu! ❤✊😘
Zobacz załącznik 1123535
Widzę już zakupy wstępne były :)
Ja wczoraj kupiłam body i kocyk Nie mogłam powstrzymać sie :)
 
Do góry