reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
Ja czekam na termin do immunologa ;/ w sobotę bardzo mnie bolał jajnik wiec owulacja była pewnie za 10 dni Beta ;)
 
reklama
Ja czekam na termin do immunologa ;/ w sobotę bardzo mnie bolał jajnik wiec owulacja była pewnie za 10 dni Beta ;)

Kurcze to mamy prawie identycznie, ja w czwartek miałam IUI, w nocy strasznie bolał mnie jajnik, wiec pewnie owulacja była w piątek 🙂 Nie wiem tylko czy wytrzymam z testowaniem 2 tyg. 😉
 
Kurcze to mamy prawie identycznie, ja w czwartek miałam IUI, w nocy strasznie bolał mnie jajnik, wiec pewnie owulacja była w piątek 🙂 Nie wiem tylko czy wytrzymam z testowaniem 2 tyg. 😉
Mi Beta wychodziła około 10 dnia po owulacji. Test były białe ;/. Musiałam badać wcześniej by zażyć lek ;) ale i tak nic z tego nie wyszlo
 
czyli testy negatywne, a beta na jakim mniej więcej poziomie mogła być 10 dnia?
U mnie okol 7-9. W różnych dniach się zarodek implantuje. Ostatnio miałam 7 jakoś w 9 dniu po leku skoczyło do 33 (badałam po 1 dniu ) po czym 3 dniu później było 0 ;/ . Lekarz mi mówił ze powinno być koło 100- 200 14 dni po inseminacji
 
reklama
Hejka, trochę podczytuje również wasz wątek i chyba do was dołączę staramy się o dzidzie już dość sporo powodem niepowodzeń najprawdopodobniej są żylaki powrózka u mojego nie męża 🤣 w połowie czerwca jesteśmy zapisani na badanie nasienia ale jak wyjdą słabo to rozmyślam o inseminacji czy któraś z was ma podobny problem jest z woj kuj-pom? myśle o Bydgoszczy jakie badania zlecają mniej więcej czy jak się ma badania poprzednie amh drożność itp to wymagają drugi raz? no i ile płaciliście za wszystko [emoji848] z góry dziękuje :)
 
Do góry