reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Staraczki - I połowa 2020 roku

reklama
Dziewczynki wszystkim gratuluję tych upragnionych dwóch kreseczek [emoji3059][emoji2956] ja się nie poddaje i działamy z mężem dalej... W sumie starania też są fajne... Wiem że wiele z nas długo czeka na to maleństwo, ale wiecie co- nie możemy się zadręczać i poddawać, wszędzie trzeba dostrzec też plusy- a seks chyba do takich należy [emoji3526][emoji16][emoji3590] tylko chyba musimy wyluzować zorganizować jakiś miły romantyczny wieczór (tzn kilka[emoji2957]), zapalić świece i może będzie lepiej- seks w stresie już teraz wiem po sobie NIC NIE DAJE [emoji21][emoji22][emoji31] słuchajcie nasi przyjaciele starali się 7 LAT!!! Oczywiście z przerwami... Wszystkie badania okej, oboje zdrowi, ale stres- i zrobili Dzidziusia na naszym weselu hehe w hotelowym pokoju po pijaku [emoji6][emoji6] niesamowite [emoji3590][emoji3059] także Dziewczyny DAMY RADĘ!!!
Rozpisałam się hehe
Ale... Wracając do tych testów owulacyjnych... Chyba się skusze. A macie jakies konkretne do polecenia które Was nie zawiodły?
Ja za każdym razem kiedy zachodziłam w ciążę było to w momencie kiedy zupełnie o tym nie myślałam bo koncentrowałam się na czymś innym dlatego też uważam, że naprawde warto wyluzowac [emoji3059]I mówie Wam to ja - starająca się 6 lat kobieta po 4 stratach.
 
reklama
Do góry