reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Czerwcowe mamy 2020

Gratulacje dla mamusiek ❤ jak zobaczyłam zdjecia to się wzruszyłam, cieszę się bardzo ze wszystko dobrze z maluszkami, dużo zdrowka dla Was.


@ML_Piotrowiak u mnie największy skok wagi miałam koniec 8 początek 9 a teraz waga stoi pomimo tego ze u mnie teraz upały i wodę zatrzymuje tak strasznie ze moich stop to nie rozpoznaje 😢😢

Ktoś pytał o przetłuszczanie włosów, rzeczywiscie sama zauważyłam ze włosy się mniej przetłuszczają ale nie wiem czy to dlatego ze jestem w ciąży czy dlatego ze rzadziej je myje i włosy się przyzwyczaiły.

Jak się czujecie dziewczyny?
Termin mam na 05.06 a tu żadnych objawów przepowiadających... boje się ze nigdy nie urodzę 😂😜

Ja już robię wszystko, żeby sprowokować ten poród....ale chyba to pic na wodę 🙄 praktycznie codziennie wieczorem mam skurcze, ale nie rozkręcają się :/ też czasem myślę, że już zawsze będę w ciąży :D
 
reklama
u mnie mały od samego początku to malo się ruszał, tzn czuje go cały czas ale takie leniwe przeciąganie gdzieś tam lekkie kopnięcie nigdy mnie z bólu nie skręcało. A teraz to już w ogóle czuje delikatne ruchy. Czkawka to kilka razy dziennie przewaznie jak się napije czegoś zimnego 😁😁
@Nerwicówka35 do czwartku jeszcze wszystko może się zdarzyć
Mi już ciężko od kilku dni upały puchne i wyglądam jak balon ale i tak staram się ruszać i ogarniać w miarę możliwości na ogrodzie to może mały postanowi w końcu wyskoczyć 😜 dziś w planach mam mycie okien

No właśnie moja Malutka była dość ruchliwa przez całą ciążę, więc teraz się niepokoję. Aczkolwiek rusza się od czasu do czasu, tłumaczę sobie, że teraz to już naprawdę ma mało miejsca. Ja też dzisiaj planuję generalne sprzątanie 😅 ...oby coś ruszyło
 
Hejo dziewczynki.
@Doriis młody cudny :)
@MK_Piotrowiak to możliwe, że od wody aż tyle. Ja teraz niby 0.5 kg przybrałam w 2 tyg, ale od początku +3kg ... teraz w weekend zaszalałam i nie trzymałam się diety bo chciałam by młody przybrał i mam nadzieję, że w piątek na wizycie będzie miał ok 3 kg :). Bo brzuchol rośnie i rośnie. Mój wczoraj mało się rano odzywał, ale jak już wstałam to oczywiście szaleje ;). A moja kołyska jest też burakiem, a potem krzesełkowe do karmienia i jest mobilne:). I nie mogę się doczekać aż to użyję:). Też chciałam kosz mojżesza A skończyło się na kokonie i tym chicco 4w1 :).
@Nerwicówka35 jeszcze chwila do terminu jest... Ale widzisz ja też myślałam, że Ty na dniach urodzisz najwidoczniej wszystkie mięśnie w środku masz mocne :) I dlatego mała sobie tam jeszcze siedzi :). Moje samopoczucie, a dziś lepsze... Choć mój wyjezdza na 2 dni ;). Dziś konczę szykowac torbę do szpitala ...haha bo coś mi z nią nie idzie.
@paulinak93 nie myj okien... z tych wszystkich zabobonów o ciężarnych, boję się długiego podnoszenia rąk (A mycie okien do tego zmierza). Umeczysz się, a i tak to nic nie przyspieszy, a może kłopotu narobić.
 
No mam nadzieje, bo już mnie irytują pytania, czy już urodziłam albo czy długo jeszcze... kurde tak urodziłam i nie powiedziałam 🤬
Miałam to samo 🤦‍♀️ A najlepsze było w dniu porodu ,ja rodzę A tu 20 SMS 6 połączeń i wszystko czy już urodziłam 😂😂 W szpitalu byłam od poniedziałku, w czwartek był poród. Do czwartku kochana myślałam że wybije cała rodzinę ...
 
No właśnie moja Malutka była dość ruchliwa przez całą ciążę, więc teraz się niepokoję. Aczkolwiek rusza się od czasu do czasu, tłumaczę sobie, że teraz to już naprawdę ma mało miejsca. Ja też dzisiaj planuję generalne sprzątanie 😅 ...oby coś ruszyło
Cisza przed burzą ;) hihi może się już szykuje :)
 
Miałam to samo 🤦‍♀️ A najlepsze było w dniu porodu ,ja rodzę A tu 20 SMS 6 połączeń i wszystko czy już urodziłam 😂😂 W szpitalu byłam od poniedziałku, w czwartek był poród. Do czwartku kochana myślałam że wybije cała rodzinę ...
No ludzie to nie są cierpliwie i wyczucia zero ;)... dlatego ja nikomu nic nie mówiłam przy żadnym porodzie;). Przy drugim tylko moja mama była do pomocy, ale ona akurat cierpliwie czekała. A teście jechali by młoda zobaczyć. A reszta nic nie wiedziała;). Zobaczyli zdjęcie po :)
 
Dziewczyny a macie już wszystko gotowe dla maluszków? Ja już dawno wszystko ogarnelam sie bałam ze urodzę wcześniej, a teraz się nudzę i chyba jeszcze raz poukładam ubranka 🤗 one są takie malutkie i słodkie❤️
 
reklama
Dziewczyny a macie już wszystko gotowe dla maluszków? Ja już dawno wszystko ogarnelam sie bałam ze urodzę wcześniej, a teraz się nudzę i chyba jeszcze raz poukładam ubranka 🤗 one są takie malutkie i słodkie❤
Kochana ja miałam wszystko poukładane, segregacja. Porządek pierwsza klasa. Wystarczy że wróciłam ze szpitala i armagedon 😂 już 2 dzień próbuje się wpakować
 
Do góry