reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Iui - inseminacja w walce o pierwszą dzidzię

Po której Inseminacji zaszłaś w ciążę?


  • Wszystkich głosujących
    292
reklama
Hej dziewczyny :) jutro idę zrobić betę, a dzisiaj z ciekawości zrobiłam sikańca i ku zdziwieniu wyszła bardzo blada druga kreska. .. od wczoraj plamie jakby trochę bardziej, ale nie jest to normalna @.
Już nie wiem co myśleć ...
Uważacie, że jest szansa???
 
Hej dziewczyny :) jutro idę zrobić betę, a dzisiaj z ciekawości zrobiłam sikańca i ku zdziwieniu wyszła bardzo blada druga kreska. .. od wczoraj plamie jakby trochę bardziej, ale nie jest to normalna @.
Już nie wiem co myśleć ...
Uważacie, że jest szansa???
Uważam że jak najbardziej jest szansa. Poczekaj spokojnie na wyniki bety, ale moja kuzynka będąc w ciąży nie wiedziała o tym bo normalnie miała miesiączkę, chociaż bardziej skąpa niż zazwyczaj. Lekarz jej powiedział że czasami tak się zdarza 😉 także życzę powodzenia 🤞
 
Uważam że jak najbardziej jest szansa. Poczekaj spokojnie na wyniki bety, ale moja kuzynka będąc w ciąży nie wiedziała o tym bo normalnie miała miesiączkę, chociaż bardziej skąpa niż zazwyczaj. Lekarz jej powiedział że czasami tak się zdarza 😉 także życzę powodzenia 🤞
Nie dziękuje ;) Mi moja dr też tak powiedziała, ale nie chce sobie robić niepotrzebnie nadziei... jutro będę cały dzień w pracy jak na szpilkach :)
 
Nie dziękuje ;) Mi moja dr też tak powiedziała, ale nie chce sobie robić niepotrzebnie nadziei... jutro będę cały dzień w pracy jak na szpilkach :)
Domyślam się. Ale będę trzymala kciuki żeby wszystko się udało 🙂 wiadomo że nie ma co się nakręcać ale z drugiej strony nie da rady o tym nie myśleć i wyłączyć myślenia. Ja ma dopiero za 3 tygodnie pierwsza wizytę a już świruje 😁 także życzę Ci dużo spokoju i cierpliwości 😉👍
 
Domyślam się. Ale będę trzymala kciuki żeby wszystko się udało 🙂 wiadomo że nie ma co się nakręcać ale z drugiej strony nie da rady o tym nie myśleć i wyłączyć myślenia. Ja ma dopiero za 3 tygodnie pierwsza wizytę a już świruje 😁 także życzę Ci dużo spokoju i cierpliwości 😉👍
Zobaczymy co to jutro wyjdzie...
3 tygodnie zleci zobaczysz, a później to już w ogóle wszystko szybciej leci, oby jak najkrócej wszystko trwało i szybko się udało :)
 

Załączniki

  • 3D64FDBC-50B8-46D5-B496-EA7D55F8E6E8.jpeg
    3D64FDBC-50B8-46D5-B496-EA7D55F8E6E8.jpeg
    1,8 MB · Wyświetleń: 95
reklama
Do góry