reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyczekuje

Kala_kalus

Aktywna w BB
Dołączył(a)
8 Czerwiec 2020
Postów
94
Miasto
Krakow
Cześć kobietki. Przychodzę z takim pytaniem, 18.05 miałam ostatnia miesiączkę, później 27.05 byłam u ginekolog i mówiła, ze jest piękny pęcherzyk Graafa 😜 żeby starać się w weeeknd. No i tak tez się stało, to było 31.05 i 1.06 i wtedy właśnie miałam owulacje. Teraz nie mogę wysiedzieć i chce iść 10.06 na bhcg minie już 10 dni od owulacji, wiec coś powinno się pojawić. Do tego kilka dni po owulacji miałam zawroty głowy, biegunkę, skoki temperatury. Może to jakieś znaki zagnieżdżenia🤔🤔 Modlę się! Całuje
 
reklama
Rozwiązanie
Właśnie dokładnie to samo mi doskwiera. Wcześniej mogłam siedzieć pół nocy, przespałam 4h i do roboty a teraz padam o 21 i ciagle mi mało snu... zawroty głowy tez są... poczekam jeszcze trochę oby to było to 😊😊
Trzymam kciuki. Jeśli widzisz że coś się dzieje innego z twoim organizmem Ni z zazwyczaj to daje to do myślenia i daje szansę ☺️🥰😘
My staraliśmy się dwa lata. Pierwsze objawy to biegunka zawroty głowy i senność. Wyszło dwa dni przed terminem @
Właśnie dokładnie to samo mi doskwiera. Wcześniej mogłam siedzieć pół nocy, przespałam 4h i do roboty a teraz padam o 21 i ciagle mi mało snu... zawroty głowy tez są... poczekam jeszcze trochę oby to było to 😊😊
 
reklama
Właśnie dokładnie to samo mi doskwiera. Wcześniej mogłam siedzieć pół nocy, przespałam 4h i do roboty a teraz padam o 21 i ciagle mi mało snu... zawroty głowy tez są... poczekam jeszcze trochę oby to było to 😊😊
Trzymam kciuki. Jeśli widzisz że coś się dzieje innego z twoim organizmem Ni z zazwyczaj to daje to do myślenia i daje szansę ☺️🥰😘
 
Rozwiązanie
Do góry