reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wyczekuje

Kala_kalus

Aktywna w BB
Dołączył(a)
8 Czerwiec 2020
Postów
94
Miasto
Krakow
Cześć kobietki. Przychodzę z takim pytaniem, 18.05 miałam ostatnia miesiączkę, później 27.05 byłam u ginekolog i mówiła, ze jest piękny pęcherzyk Graafa 😜 żeby starać się w weeeknd. No i tak tez się stało, to było 31.05 i 1.06 i wtedy właśnie miałam owulacje. Teraz nie mogę wysiedzieć i chce iść 10.06 na bhcg minie już 10 dni od owulacji, wiec coś powinno się pojawić. Do tego kilka dni po owulacji miałam zawroty głowy, biegunkę, skoki temperatury. Może to jakieś znaki zagnieżdżenia🤔🤔 Modlę się! Całuje
 
reklama
Rozwiązanie
Właśnie dokładnie to samo mi doskwiera. Wcześniej mogłam siedzieć pół nocy, przespałam 4h i do roboty a teraz padam o 21 i ciagle mi mało snu... zawroty głowy tez są... poczekam jeszcze trochę oby to było to 😊😊
Trzymam kciuki. Jeśli widzisz że coś się dzieje innego z twoim organizmem Ni z zazwyczaj to daje to do myślenia i daje szansę ☺️🥰😘
Poczekaj do terminu miesiączki. Wtedy test lub beta będzie najbardziej wiarygodna. A Twoje objawy raczej nie wskazują na zagnieżdżenie bo to by stanowczo za wcześnie. Obstawiam jakieś zatrucie lub grypa jelitowa.
 
Poczekaj do terminu miesiączki. Wtedy test lub beta będzie najbardziej wiarygodna. A Twoje objawy raczej nie wskazują na zagnieżdżenie bo to by stanowczo za wcześnie. Obstawiam jakieś zatrucie lub grypa jelitowa.
Miesiączka za tydzień, staramy się już 4 miesiące i nie mogę wysiedzieć na miejscu czy tym razem się udało 😥😥😥
 
Miesiączka za tydzień, staramy się już 4 miesiące i nie mogę wysiedzieć na miejscu czy tym razem się udało 😥😥😥
Ja miałam podobnie, też nie mogłam się doczekać. Staraliśmy się kilka miesięcy i co miesiąc miałam takie samo rozczarowanie. Polecam poczekac, bo jeżeli teraz zrobisz test będziesz sobie wmawiała że może było za wcześnie i będziesz chciała go powtarzać. Ja tak robiłam - strata czasu, nerwów i pieniędzy i niepotrzebne robienie sobie nadziei... Naprawdę wytrzymaj jeszcze ten tydzień, żebyś miała pewność że to już ten czas 🙂
Koniec końców ja zrobiłam test po tym jak dwa dni przed okresem okazało się że nie jestem w stanie nic zjeść, bo od wszystkiego mnie mdli. Zrobiłam test w domu po południu i wyszedł wtedy cień kreski 😉
 
reklama
reklama
Do góry