reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

.

reklama
Polecam chiński kalendarz planownaia płci.
0f74d683f78565f0med.jpeg
 
Nie ma metod, poza in vitro pozwalających na wybór płci :)
Każda z „metod„ jest generalnie skuteczna - 50% szans to sporo :)
 
Ostatnio koleżanka mi powiedziała, że w Niemczech gdy miała usuwany jajowod to lekarze jej powiedzieli, że będzie teraz rodzic dzieci tylko jednej płci. Zbiło mnie to z tropu, bo przecież to plemniki decydują o płci

Albo koleżanka coś źle zrozumiała albo lekarz (głupio) zażartował, oczywiście nie ma to żadnego związku.

Naprawdę poza invitro z badaniem płci w DNA zarodków (czego przy standardowym invitro się nawet nie robi), nie mamy na to żadnego wpływu :)
 
Albo koleżanka coś źle zrozumiała albo lekarz (głupio) zażartował, oczywiście nie ma to żadnego związku.

Naprawdę poza invitro z badaniem płci w DNA zarodków (czego przy standardowym invitro się nawet nie robi), nie mamy na to żadnego wpływu :)
No też tak myślę ale warto spróbować 😄😄😄
 
A tak a propo, której się sprawdziło?
Mnie :) przeanalizowaliśmy tez przypadki moich kolezanek i ich mam i dziwnym trafem wszystko się zgadzało.
Moze to przypadek bo szans jest 50% na 50%, ale tak naprawdę nie ma zadnej naukowej metody.

Słyszałam tez, ze jak sie chce chłopca to uprawiać seks w dzien owulacji (co oczywiście trudno stwierdzic), a jak dziewczynkę to kilka dni wcześniej. Teoria zakłada, ze plemniki "chlopczyki" są szybsi, ale mniej żywotni, niz plemniki "dziewczynki".
 
reklama
Mnie :) przeanalizowaliśmy tez przypadki moich kolezanek i ich mam i dziwnym trafem wszystko się zgadzało.
Moze to przypadek bo szans jest 50% na 50%, ale tak naprawdę nie ma zadnej naukowej metody.

Słyszałam tez, ze jak sie chce chłopca to uprawiać seks w dzien owulacji (co oczywiście trudno stwierdzic), a jak dziewczynkę to kilka dni wcześniej. Teoria zakłada, ze plemniki "chlopczyki" są szybsi, ale mniej żywotni, niz plemniki "dziewczynki".
Mój już nawet dietę specjalna na chłopca stosuje
 
Do góry