reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Wahania - czy próbować zachodzić w ciążę po poronieniu

Dzięki :) będę informować, to jasne:) starsza [emoji38] to będzie problem ;) ale miałaś tylko pecherzyk ? Czy był już zarodek ?
To faktycznie znalazłaś się w sytuacji bardzo podobnej do mojej :( tyle, że u mnie doszedł jeszcze szpital :(
Super, że zdecydowałaś się ponownie działać i że już rozpoczęłaś staranka :) Trzymam mocno kciuki za szybki sukces! [emoji110] [emoji110] Melduj tu proszę na bieżąco jak Wam idzie, hihi :-) :) ???

Ja starań nie zaczęłam, nie jestem jeszcze w 100% przekonana, czy oby na pewno tego chcę, po prostu na razie przestałam się zarzekać, że nigdy więcej ;) Mam już 6-letniego syna, który bardzo chciałby mieć siostrę, najlepiej starszą [emoji2957]:-D Poronienie przeżyłam jedno, nie znam jego przyczyny.
 
reklama
Witam dziewczyny czy mogę dołączyć? Jestem w 7 tyg ciąży. Pierwszą ciążę poroniłam w 8tyg teraz siedzę jak na szpilkach mimo że po poronieniu zaszłam w ciążę i mam z niej 3 letniego synka to strach nadal nie minął. Tak się boje kolejnego tygodnia tego przeklętego 8 tygodnia. Nie mam z kim pogadać oprócz męża ale on inaczej do tego podchodzi. Nikomu jeszcze nie mówiłam o ciąży. Pierwszą wizytę mam dopiero na koniec następnego tygodnia. Trzymam za Was kciuki i pozdrawiam.

Gratuluję ciąży i życzę wszystkiego najlepszego Tobie i Fasolce, oby tym razem dotrwać zdrowo do 9 miesiąca 🥰 👍 Jak się w ogóle czujesz? :)
 
A nie chciałabyś zamiast tego Ovarinu przyjmować Prenatal Uno, który polecała @MalyGosc ?
Ma zwiększoną dawkę kwasu foliowego, podsyłam Ci linka do poczytania: Link do: Prenatal Uno, 30 kapsułek - cena - Apteka Internetowa Gemini
Ja biorę ovarin bo on ma inozotyl, czy jakoś tak a to jest na dobrą gospodarkę hormonalną. U mnie to pomogło wyregulować cykle. Kiedyś potrafiłam nie mieć okresu przez 3 miesiące, więc się tego trzymam.
 
Hej dziewczyny, może ktoś mnie pamięta? Dawno się nie odzywalam, ale czytam Was na bieżąco. Tak dużo tu nowych osób, tule Was wszystkie do serca. 😘😘
Dziś obchodzimy trzecią rocznicę ślubu, za 4 dni powinnam mieć @ , nie wytrzymałam zrobiłam test i chyba mam cień... To nasz pierwszy cykl starań. Cieszę się i boje w jednym czasie. Tak już niestety będzie..

Jak tam Twoja @??? Mam nadzieję, że wciąż jej nie ma? ;)
Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy, wielu kolejnych życzę :-) :) ✊

Wszystko się ładnie oczyściło, cytologia i badania ok, więc działamy dalej ;) mam nadzieję, że pójdzie równie szybko jak ostatnio ale tym razem dobrze się skończy.

Bardzo dobre nastawienie i podejście! SZACUN! 👍:-) :) I powodzenia - oczywiście! ✊

Witajcie, po wczorajszym poronieniu potrzebuje wsparcia. Czy znacie jakieś grupy on line do których można dołączyć. To już drugi raz, kiedy straciłam ciąże, czuję ogromną złość. Też myślałam, że to dlatego, że napracowałam się w ogródku. Gdzie się trzeba udać by zrobić potrzebne badanie, jakie badania wykonywalyscie? Nie wiem co ze sobą teraz zrobić, siedzenie w domu wydaje mi się katorga, pójście do pracy od razu to by chyba było na mega odcięciu, myślę, żeby jechać do rodziny na jakiś czas. Nie wiem co mam robić. Jestem w rozdarcia, zmieniam zdanie co godzinę. Mieszkam teraz w UK i najchętniej wsiadłabym w busa do PL. Zdecydowanie potrzebuje emocjonalnego wsparcia.

Witaj, tu na forum na pewno znajdziesz dużo wsparcia, dziewczyny chętnie dzielą się wiedzą i pomagają innym, które są tak jak my zmuszone przez to przechodzić....
Trzymaj się, nic oprócz uporania się z tą sytuacją zrobić się niestety nie da :( Ale my kobiety silne jesteśmy i mimo tego, że czasem upadamy i nie potrafimy się z czymś pogodzić, zawsze się podnosimy i dumnie kroczymy dalej, podejmując kolejne próby walki o nasze szczęście... Życzę Ci spokoju ducha, przeżycia żałoby na swój sposób i powrotu uśmiechu i chęci do codziennego życia.
 
Dzięki :) będę informować, to jasne:) starsza [emoji38] to będzie problem ;) ale miałaś tylko pecherzyk ? Czy był już zarodek ?

No mam nadzieję, że będziesz! Kibicuję Ci w każdym razie i czekam na dobre wieści :-) :)
Haha, dokładnie, ciężko będzie zrobić synowi starszą siostrę, pytałam już męża czy czasem nie skrywa przede mną jakiejś tajemnicy z przeszłości i przez przypadek nie ma jakiejś dorosłej córki 🤪
Miałam pęcherzyk z zarodkiem, ale bez serduszka, po tygodniu zarodek zanikł :( a TY? Jak to było u Ciebie?

Ja biorę ovarin bo on ma inozotyl, czy jakoś tak a to jest na dobrą gospodarkę hormonalną. U mnie to pomogło wyregulować cykle. Kiedyś potrafiłam nie mieć okresu przez 3 miesiące, więc się tego trzymam.

Aaaa, rozumiem! W takim wypadku to masz rację, absolutnie z tego leku nie rezygnuj :)
Co Ci lekarz mówił w sytuacji kiedy 3 miesiące nie miałaś @ ? Jaki jest powód takiego zatrzymania?
 
Gratuluję ciąży i życzę wszystkiego najlepszego Tobie i Fasolce, oby tym razem dotrwać zdrowo do 9 miesiąca 🥰 👍 Jak się w ogóle czujesz? :)
Nie dziękuję 😀 a tak poważnie momentami zapominam że jestem w ciąży oprócz tkliwych piersi zero objawów ale z synem też nie miałam za tydzień mam pierwszą wizytę mam nadzieję że będzie wszystko dobrze. Boje się tego tygodnia zero wierzę że jak minie 8t2d to już będzie dobrze
 
No mam nadzieję, że będziesz! Kibicuję Ci w każdym razie i czekam na dobre wieści :-) :)
Haha, dokładnie, ciężko będzie zrobić synowi starszą siostrę, pytałam już męża czy czasem nie skrywa przede mną jakiejś tajemnicy z przeszłości i przez przypadek nie ma jakiejś dorosłej córki 🤪
Miałam pęcherzyk z zarodkiem, ale bez serduszka, po tygodniu zarodek zanikł :( a TY? Jak to było u Ciebie?



Aaaa, rozumiem! W takim wypadku to masz rację, absolutnie z tego leku nie rezygnuj :)
Co Ci lekarz mówił w sytuacji kiedy 3 miesiące nie miałaś @ ? Jaki jest powód takiego zatrzymania?
W sumie to nie wiem. Mam PCO, mówili, że to hormony itd. Nigdy nie otrzymałam jednoznacznej odpowiedzi.
 
Pierwszym razem miałam ciążę biochemiczna A drugim razem pecherzyk był pusty :(
No mam nadzieję, że będziesz! Kibicuję Ci w każdym razie i czekam na dobre wieści :-) :)
Haha, dokładnie, ciężko będzie zrobić synowi starszą siostrę, pytałam już męża czy czasem nie skrywa przede mną jakiejś tajemnicy z przeszłości i przez przypadek nie ma jakiejś dorosłej córki [emoji2957]
Miałam pęcherzyk z zarodkiem, ale bez serduszka, po tygodniu zarodek zanikł :( a TY? Jak to było u Ciebie?



Aaaa, rozumiem! W takim wypadku to masz rację, absolutnie z tego leku nie rezygnuj :)
Co Ci lekarz mówił w sytuacji kiedy 3 miesiące nie miałaś @ ? Jaki jest powód takiego zatrzymania?
 
Dziewczyny nie wiem co mam zrobić, poroniłam samoistnie 7czerwca (nie byłam czyszczona). Po poronieniu bylam u dwóch lekarzy, którzy potwierdzili, że wszystko się ładnie oczyściło, badania tez ok. Jeden z nich powiedział, że możemy się od razu starać, a drugi kazał zacząć po pierwszej miesiączce. Jeśli po poronieniu nic się nie zmieniło to w przyszłym tygodniu będzie owulacja i sama nie wiem czy się zabezpieczać czy nie... Jakie są Wasze doświadczenia?
 
reklama
Kiedy będziesz wiedziała co dla Ciebie szykują?

Jakoś na początku lipca wybieram się znowu do kadr bo główna Kadrowa wraca z urlopu.
Badania i tak mogę zrobić po zakończonym leczeniu a zwolnienie mam do 12 lipca.
Tak naprawdę nie wiem 🤷‍♀️, możliwe że dopiero w drugiej połowie lipca.
Oby nie wymyślili że skoro nic dla mnie nie ma to się ze mną rozstaną.
 
Do góry