reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Seks w 14 dniu cyklu

Noelia28

Aktywna w BB
Dołączył(a)
11 Styczeń 2019
Postów
91
Witam
:)
Kochane staram się o upragnione dziecko :)
W tamtym miesiącu używałam testów owulacyjnych i pozytywny mi się pokazał 13 dnia cyklu rano , i 12 h później kochałam się z moim lubym czyli teoretycznie 1-2 dni przed owulacja i niestety nic nie wyszło :( w tym miesiącu zaufałam mojemu kalendarzykowi który pokazuje że owulacja będzie jutro a test owulacyjny pokazał mi dziś rano pozytyw ( 14 dzień cyklu ) i dziś rano było przytulanko) i teraz pytanie czy jeśli dziś test pokazał mi pozytyw a jestem w 14 dniu cyklu to owulacja będzie za 1-2 dni czy może właśnie dziś ?
Cykle mam regularne , dwa razy tylko miałam cykl 31 dniowy a tak to mieszczę się co 28 dni ( załączam mój wykres i zdjęcia )
W którym dniu cyklu wy zaszłyście w ciążę ?
Lepiej jeszcze dziś wieczorem uprawiać seks czy może jutro ? Nie chcę mego zamęczyc😁

Pozdrawiam
Noelia
 

Załączniki

  • Screenshot_2020-06-18-14-58-33-532_com.popularapp.periodcalendar.png
    Screenshot_2020-06-18-14-58-33-532_com.popularapp.periodcalendar.png
    119,3 KB · Wyświetleń: 358
  • IMG_20200618_145802.jpg
    IMG_20200618_145802.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 790
reklama
Rozwiązanie
Na pytanie "dlaczego test ciążowy jest negatywny" nie odpowie Ci nikt :)
Najprościej zrobić badanie z krwi i mieć czarno na białym, czy ciąża jest, czy jej nie ma :)
Chciałam spokojnie czekać do dnia miesiączki i wtedy zacząć sprawdzać ale dziś nie wytrzymałam i żałuję że zrobiłam te testy 😊 z drugiej strony mam jakąś cichą nadzieję ..:) jutro jest mój dzień miesiączki jeśli jej nie dostanę to lecę po test, a jak będzie negatywny to od razu lecę na betę bez dwóch zdań. :)
Cykle miałaś tez 26 dniowe. Z tego wynika ze powinniście sie starać od 6 dc.
Czekanie do ostatniej chwili to strata czasu
Tak wiem ale teraz patrzę na śluz , obserwuje ciało i używam testów.
Testy nic nie pokazywały , śluz też specjalnie się rzadki nie robił ale dziś postanowiliśmy działać :)
Wcześniej działaliśmy dużo wcześniej i nic z tego nie wychodziło..a jak mojego pomecze wcześniej to później blziej mniemanej owulacji opada z sił :)
 
pamiętaj że kochanie się z zegarkiem w ręku źle działa na facetów, wiem że się staracie ale takie myślenie często blokuje organizm, kochajcie się z przyjemności nie konieczności, wystarczy co dwa dni, lub jak macie ochotę to i codziennie, słowa wrzuć na luz działają jak błachta na byka kiedy się bardzo pragnie zaciążyć ale jeśli starania nie trwają jeszcze długo to to jest najlepsze co możecie dla siebie zrobić, natomiast jeśli już długo nie wychodzi to warto posprawdzac wszystkie kwestie medyczne i Twoje i męża. Tak naprawdę nigdy nie wiesz do końca jaki będzie dany cykl i czy Twoje ciało da Ci odpowiednio znać że to właśnie ten moment, organizm lubi płatać figle nawet najbardziej zapatrzonym i wsłychanym w siebie kobietom.
 
Wystarczy seks jeden raz wieczorem co dwa dni, nie musisz go męczyć po kilka razy dziennie przez kilka dni pod rząd ;)
Wiem wiem :) mój luby to marynarz więc jak już jest w domu to nie ma zmiłuj 😁 a tak na poważnie to śluz płodny miałam wczoraj i dziś czyli 14 i 15 dzień mojego cyklu i zobaczymy 😎 w poprzednim miesiącu kochaliśmy się 11 ,12 ,13 dnia cyklu a jak przyszła miesiączka to okazało się że zgodnie z kalendarzykiem owulacja była 15 ego.Więc w tym miesiącu postanowiłam uprawiać seks dzień przed i w dniu owulacji i testy potwierdziły ten wyrzut pik LH.
Wiem , że powinnam odpuścić i wrzucić na luz ale jestem w gorącej wodzie kąpana 😊 mój już mi małe buciki pokazuje w sklepie ... I same wiecie 😍
Mam nadzieję że odezwę się za 2 tyg z pozytywną informacja 🙃
 
Witam
:)
Kochane staram się o upragnione dziecko :)
W tamtym miesiącu używałam testów owulacyjnych i pozytywny mi się pokazał 13 dnia cyklu rano , i 12 h później kochałam się z moim lubym czyli teoretycznie 1-2 dni przed owulacja i niestety nic nie wyszło :( w tym miesiącu zaufałam mojemu kalendarzykowi który pokazuje że owulacja będzie jutro a test owulacyjny pokazał mi dziś rano pozytyw ( 14 dzień cyklu ) i dziś rano było przytulanko) i teraz pytanie czy jeśli dziś test pokazał mi pozytyw a jestem w 14 dniu cyklu to owulacja będzie za 1-2 dni czy może właśnie dziś ?
Cykle mam regularne , dwa razy tylko miałam cykl 31 dniowy a tak to mieszczę się co 28 dni ( załączam mój wykres i zdjęcia )
W którym dniu cyklu wy zaszłyście w ciążę ?
Lepiej jeszcze dziś wieczorem uprawiać seks czy może jutro ? Nie chcę mego zamęczyc😁

Pozdrawiam
Noelia
Najlepiej co 2 dni się kochać a w płodne codziennie 😉
 
reklama
Wiem wiem :) mój luby to marynarz więc jak już jest w domu to nie ma zmiłuj 😁 a tak na poważnie to śluz płodny miałam wczoraj i dziś czyli 14 i 15 dzień mojego cyklu i zobaczymy 😎 w poprzednim miesiącu kochaliśmy się 11 ,12 ,13 dnia cyklu a jak przyszła miesiączka to okazało się że zgodnie z kalendarzykiem owulacja była 15 ego.Więc w tym miesiącu postanowiłam uprawiać seks dzień przed i w dniu owulacji i testy potwierdziły ten wyrzut pik LH.
Wiem , że powinnam odpuścić i wrzucić na luz ale jestem w gorącej wodzie kąpana 😊 mój już mi małe buciki pokazuje w sklepie ... I same wiecie 😍
Mam nadzieję że odezwę się za 2 tyg z pozytywną informacja 🙃
Trzymam kciuki
 
reklama
Z tego co wiem o testowaniu to owulacja najprawdopodobniej wystąpi 24-48 h po piku LH - czyli po najciemniejszym teście. Wiele kobiet robi testy dwa razy dziennie, wtedy można zobaczyć, czy pik już był, czy pasek ciagle ciemnieje. Wiec patrząc na twoje testy, to owu może być 15-16 dnia. Ale - jak już było wcześniej, najlepiej kochać się wtedy, kiedy jest ochota :) bo sex na konkretną datę może być frustrujący, zwłaszcza jeśli potrwa to kilka cykli. Powodzenia!
 
Do góry