reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Kto po in vitro?

U mnie niestety spadło z 10 na 6. Już jestem po rozmowie z lekarzem. Odstawiam leki i przerwa 2 miesiące. Pomimo że wiedziałam, że tak będzie to ból jest nie do opisania. Chyba sobie dam dzisiaj czas na przetrawienie. Mam nadzieję, że reszta dziewczyn ma dobre wiadomości. Przepraszam, nadrobie wszystko jutro ❤
Trzymajcie się kochane 🥰
 
reklama
10 lat w korpo z szefowa, której drugie imię to mobbing... Pierwsze jak już wiadomo - włoska szmata [emoji16][emoji12][emoji1787]
Podziwiam Was dziewczyny, ja bym tak nie dala rady... Siadła by mi psychika po miesiącu chyba, mimo ze tez mam nieraz męczące osoby, co nie @Hope1989 ? 😜😜😜 różnie to czasem jest w naszym zawodzie, na szczęście rzadko 😜
 
U mnie niestety spadło z 10 na 6. Już jestem po rozmowie z lekarzem. Odstawiam leki i przerwa 2 miesiące. Pomimo że wiedziałam, że tak będzie to ból jest nie do opisania. Chyba sobie dam dzisiaj czas na przetrawienie. Mam nadzieję, że reszta dziewczyn ma dobre wiadomości. Przepraszam, nadrobie wszystko jutro ❤
Trzymajcie się kochane 🥰
Tak mi przykro 😢😢😢 czekałam na Twoje wyniki... daj sobie dziś czas... wiem ze boli...
Przytulam Cię mocno ❤️
 
U mnie niestety spadło z 10 na 6. Już jestem po rozmowie z lekarzem. Odstawiam leki i przerwa 2 miesiące. Pomimo że wiedziałam, że tak będzie to ból jest nie do opisania. Chyba sobie dam dzisiaj czas na przetrawienie. Mam nadzieję, że reszta dziewczyn ma dobre wiadomości. Przepraszam, nadrobie wszystko jutro [emoji173]
Trzymajcie się kochane [emoji3059]
Zazdroszczę że wiesz co z Tobą będzie.
Coraz bardziej paraliżuje mnie strach.
Boże moja siostrę ledwo odratowali..
 
Dziewczyny gdyby któraś potrzebowała oddam za koszt przesyłki. W razie czego proszę o wiadomośc prywatną.
IMG_20200622_134222.jpeg
IMG_20200622_134250.jpeg
IMG_20200622_134139.jpeg
IMG_20200622_134039.jpeg
IMG_20200622_134046.jpeg
 
Podziwiam Was dziewczyny, ja bym tak nie dala rady... Siadła by mi psychika po miesiącu chyba, mimo ze tez mam nieraz męczące osoby, co nie @Hope1989 ? [emoji12][emoji12][emoji12] różnie to czasem jest w naszym zawodzie, na szczęście rzadko [emoji12]
Pierwsze 5 lat nie była moja szefowa, a potem po półtora roku zaszłam w ciaze i zniknęłam na półtora roku [emoji16][emoji1787] Po powrocie z macierzyńskiego widziałam, że nie dam sobie na głowę wejść, weszłam na ścieżkę wojenna i kilka razy otworzyłam sobie na nia paszcze i mialam spokój - aż do kolejnego ciążowego l4 [emoji12]
Liczę na to, że teraz po powrocie mnie zwolnią [emoji16][emoji16]
 
U mnie niestety spadło z 10 na 6. Już jestem po rozmowie z lekarzem. Odstawiam leki i przerwa 2 miesiące. Pomimo że wiedziałam, że tak będzie to ból jest nie do opisania. Chyba sobie dam dzisiaj czas na przetrawienie. Mam nadzieję, że reszta dziewczyn ma dobre wiadomości. Przepraszam, nadrobie wszystko jutro ❤
Trzymajcie się kochane 🥰
Przykro mi ;(.
Coś jednak się zadziało dobrze to wróży na przyszłość.
Nie poddawaj się
 
reklama
Pierwsze 5 lat nie była moja szefowa, a potem po półtora roku zaszłam w ciaze i zniknęłam na półtora roku [emoji16][emoji1787] Po powrocie z macierzyńskiego widziałam, że nie dam sobie na głowę wejść, weszłam na ścieżkę wojenna i kilka razy otworzyłam sobie na nia paszcze i mialam spokój - aż do kolejnego ciążowego l4 [emoji12]
Liczę na to, że teraz po powrocie mnie zwolnią [emoji16][emoji16]
Chcesz żeby Cię zwolnili? Masz już jakieś plany? 😁
 
Do góry