reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Lipcowe Mamy 2020r

reklama
dziewczyny jak radzicie sobie z goleniem? ja już dawno nie sięgam, mąż mi pomaga, ale nie wiem co tam tworzy :)
Ja nadal sama. Też tak jak Aleks tam gdzie sięgam, ale nie widzę, robię przy lustrze :D a dół nóg to robię tak że kładę wyprostowaną łydkę na klapie od klopa i wtedy mam do niej łatwy dostęp i ja dobrze widzę :D do uda i kolan jeszcze sięgam bez problemu.
 
Ja mam prysznic z wysokim brodzikiem i takim kawałkiem gdzie mogę usiąść wiec przysiadam tam kantem tylka 😂 inaczej nie wiem co bym wymyśliła hehe a nogi gole depilatorem wiec jest łatwizna
 
Z nogami nie ma wiekszego problemu, a tak to z lusterkiem😛 a nozyczki to faktycznie hardcore😃
My dzis po wizycie, ktg i badanie, ale bez usg. Za tydzien bedzie i bedziemy sprawdzac parametry😆 tak to wszystko zamkniete, mocno trzyma i wg lekarza bedziemy probowac sn. Z kolei polozna mi dzis powiedziala, ze tna teraz na potege i jesli juz jedno cc mialam, to po najprostszej linii dostane tez drugie...
 
Eh dziewczyny ja juz chyba depresji dostaje od tego czekania. ..... w domu jeszcze 9latek i już nie zliczyłam ile razy usłyszałam mama. Mama to mama tamto..... jakby na złość mi robił .... jak mąż jest w domu to jest spokoj sobą się zajmie i jest git a ze mną to wiecznie mu sie nudzi chce siedzieć ze mną..grrrr ja mam ogromną cierpliwość ale na tym etapie juz jej nie mam
 
Eh dziewczyny ja juz chyba depresji dostaje od tego czekania. ..... w domu jeszcze 9latek i już nie zliczyłam ile razy usłyszałam mama. Mama to mama tamto..... jakby na złość mi robił .... jak mąż jest w domu to jest spokoj sobą się zajmie i jest git a ze mną to wiecznie mu sie nudzi chce siedzieć ze mną..grrrr ja mam ogromną cierpliwość ale na tym etapie juz jej nie mam
Mam podobnie na szczęście 3 dni był na obozie więc lekko dychłam ale dziś już powrót do normalności aczkolwiek na szczęście potrafi się sam zająć tylko mój ma 6.5 lat
Jejus czemu te skurcze wczorajsze się nie nasiliły to bym już może była po
Ehh małe marzenia 🥴🥴
Strasznie narzekam na wszystko ostatnio
 
reklama
Eh dziewczyny ja juz chyba depresji dostaje od tego czekania. ..... w domu jeszcze 9latek i już nie zliczyłam ile razy usłyszałam mama. Mama to mama tamto..... jakby na złość mi robił .... jak mąż jest w domu to jest spokoj sobą się zajmie i jest git a ze mną to wiecznie mu sie nudzi chce siedzieć ze mną..grrrr ja mam ogromną cierpliwość ale na tym etapie juz jej nie mam
To czemu go na jakoś rower, czy piłke nie wygonisz? Jakichś kolegów też na pewno ma. Jest już całkiem duży żeby bez Ciebie spedzać czas :-)
 
Do góry