reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ciąża do roku czasu po porodzie u mamy KP

Amur

Fanka BB :)
Dołączył(a)
5 Luty 2019
Postów
653
Witajcie😊 urodzilam 7 mies. Temu i od stycznia do 19 czerwca przyjmowalam limetic. .. odstawilam i mam zamiar z mezem starac sie o drugie dziecko przy czym pierwsze karmie piersią... czy sa tu takie mamusie ktore tez próbują mimo kp i braku miesiączki? Po odstawieniu wystapilo nie tyle krwawienie z odstawienia co troszke krwi w sluzie... od tego czasu kochalismy sie 2 razy 😉 jak i kiedy mam wykonac bete (ile dni po) gdy nie mam normalnych cykli a tym bardziej miesiaczki po porodzie... 🤔 ??? Jest ktos kto doradzi??? 😊 #starania #drugieDziecko
 
reklama
Wiecie co, ja tu wariuję. Czytam, co zrobić, żeby uchronić co dziecko przed złem tego świata, dzisiaj przesuwamy łóżko i zmieniamy stronę, na której jest dostawka, bo młoda mi się obraca na bok i ląduje w ściance dostawki i generalnie cuda na kiju, podłogi myję wrzątkiem. Właśnie trafiłam na Profil mojej uczennicy na Facebooku i dziecko leży w łóżeczku na poduszce, zawalone misiami kocykami i nie ma stresu 😂
A propos mycia wrzątkiem – polecicie jakiś mop parowy?
 
Wiecie co, ja tu wariuję. Czytam, co zrobić, żeby uchronić co dziecko przed złem tego świata, dzisiaj przesuwamy łóżko i zmieniamy stronę, na której jest dostawka, bo młoda mi się obraca na bok i ląduje w ściance dostawki i generalnie cuda na kiju, podłogi myję wrzątkiem. Właśnie trafiłam na Profil mojej uczennicy na Facebooku i dziecko leży w łóżeczku na poduszce, zawalone misiami kocykami i nie ma stresu 😂
A propos mycia wrzątkiem – polecicie jakiś mop parowy?
Eee a co to ma do tego wątku? Mop?... nwm moze vileda...
 
Ja zaszłam trzy razy w ciąże karmiąc piersią. Za każdym razem musiałam czekać na pierwszy okres po porodzie bo wcześniej wogole nie wychodziło. Jak tylko okres się pojawił to udawało się od razu :)
 
Ja jestem w podobnej a może nie sytuacji. Urodziłam w marcu, juz w maju mialam okres. Wzielam tabletki jedną paczkę ale nie wiem w sumie po co. Teraz czekam na drugi okres i drugą dzidzie(tylko nie wiem jak pójdą starania). Karmię piersią.
 
Ja zaszłam trzy razy w ciąże karmiąc piersią. Za każdym razem musiałam czekać na pierwszy okres po porodzie bo wcześniej wogole nie wychodziło. Jak tylko okres się pojawił to udawało się od razu :)
A dlugo czekalas na okres? I caly czas karmilas? Ja jutro sie wybieram na bete bo mam gorsze wyniki z tarczycy niz odrazu po porodzie i 3 mies. Po wiec mam zalecone zrobic badania i jezeli nie bede w ciazy to zmiana dawki leku na tarczyce i usg co sie z nia dzieje bo 2 mies. Temu bylo wszystko ok... podchodze do tego na luzie ale puki co czekam na okres o ile wgl sie pojawi nie wiem do konca czy przy kp dalej utrzymuje sie ta laktacyja nieplodnosc...
 
Ja jestem w podobnej a może nie sytuacji. Urodziłam w marcu, juz w maju mialam okres. Wzielam tabletki jedną paczkę ale nie wiem w sumie po co. Teraz czekam na drugi okres i drugą dzidzie(tylko nie wiem jak pójdą starania). Karmię piersią.
Duzo kamrisz? Szybko ten okres. Ja mialam przepisane tabletki po 6 tyg. Od porodu i bralam przez 6 mies. Wiec mam nadzieje ze po odstawieniu ten okres w koncu kiedus bd i drugie dzieciatko tez 😊
 
Amur ja na okres musialam poczekać trochę. Po pierwszym porodzie dostałam jak syn miał 15mscy, po drugim jak córka miała 9 macy a po trzecim aż 2 lata i miesiąc ;)
 
reklama
Amur ja na okres musialam poczekać trochę. Po pierwszym porodzie dostałam jak syn miał 15mscy, po drugim jak córka miała 9 macy a po trzecim aż 2 lata i miesiąc ;)
O jej to dlugo! Mysle ze noze po tabsach uda sie zajsc wczesniej i dzieciaki beda z roznica do 2 lat, ale co ma byc to bedzie mam juz 1 dziecko wiec mysle ze bez spiny 😉
 
Do góry